سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 19
کد خبر: ۱۱۷۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
فیلم "مگس‌های سیاه" به کارگردانی ژان استفان سوویر با بازی مل گیبسون ساخته خواهد شد.
تدبیر24»مل گیبسون و تای شریدان به عنوان هنرپیشگان اصلی فیلم "مگس‌های سیاه" به کارگردانی "ژان استفان سووِیر" و براساس رمانی از "شانون بارک" مشخص شدند.

"رایان کینگ" فیلم‌نامه "مگس‌های سیاه" را نوشته است و "بابک انواری" "کریستوفر کاپ" "مد ریور" و "آنتونی کاتاگاس" تهیه‌کنندگان این فیلم هستند.

به گزارش فارس، داستان "مگس‌های سیاه" در مورد یک پزشک تازه کار اورژانس به نام "اولی کراس" با بازی "تای شریدان" است که اولین سال کاری خود را تجربه می‌کند. او با آقای "راتکوفسکی" که "مل گیبسون" نقشش را بازی می‌کند، همکار می‌شود که پزشکی باتجربه است که در شرایط بحرانی واقعیت‌های تلخ خیابان‌های نیویورک به اولی اعتماد می‌کند. اولی در میان بی‌خانمان‌ها، جنایت‌کاران و قاچاقچیان مواد مخدر، پس‌زمینه زندگی خود را می‌بیند و تفکراتی در مورد مرگ و زندگی و با این احوالات شروع به تغییر می‌کند...

هنوز تاریخ مشخصی برای تولید و اکران نهایی این فیلم اعلام نشده است با این وجود فیلم‌برداری آن از فصل بهار آغاز خواهد شد.

برچسب ها: تدبیر24 ، بازیگر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها