سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 25
کد خبر: ۱۱۷۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
مهدی ترابی کار خود را رسما از امروز با پیراهن پرسپولیس آغاز کرد و پا به مسیر بزرگی گذاشت که احتمالا خیلی زود او را به مقصد اروپا روانه خواهد کرد.
تدبیر24»تمرین امروز پرسپولیس یک بازیکن ویژه داشت؛ مهدی ترابی که یکی از جذاب‌ترین خریدهای نقل و انتقالاتی سرخپوشان محسوب می‌شد از امروز با پیراهن شماره ۹ کار خود را با برانکو و دیگر بازیکنان استارت زد.


ترابی که دیدار هفته اول دور برگشت مقابل پدیده را به دلیل محرومیت از دست داده، مطمئنا نقش ویژه‌ای در تغییرات فنی این تیم خواهد داشت و هواداران تیم امیدواری بزرگی از حضور او خواهند داشت.


بازیکن چند پسته پرسپولیس که سرمربی سرخ‌ها علاقه ویژه‌ای به سبک بازی او داشته، در شرایطی کار خود را با این تیم آغاز خواهد کرد که همه ‌روی این مساله اشتراک دارند که قادر است لژیونر آتی فوتبال ایران در لیگی معتبر لقب گیرد و دوران حضور موفقیت آمیز اما کوتاهی را با پیراهن پرسپولیس پشت سر خواهد گذاشت.


ترابی در تمرین امروز با استقبال ویژه هواداران مواجه شد و در اولین صحبت‌هایش مدعی شد که این تیم را با قلبش انتخاب کرده و امیدوار است با نمایشی موفق انتظار هواداران و کادرفنی را پاسخ دهد.

 

برچسب ها: تدبیر24 ، عکس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها