نباید دست به خودتحریمی بزنیم پازوکی

نباید دست به خودتحریمی بزنیم

ایران برای بازنگشتن به فهرست سیاه باید لوایح چهارگانه FATF را تصویب کند.تایید شورای نگهبان رسید. تصویب این لایحه به نفع اقتصاد ایران است
گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ بیگدلی

گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰

در همان ابتدا که بازرس مولر گزارش داد، کاملا به نفع ترامپ تمام شد که اعلام کرد پیروزی ترامپ هیچ ارتباطی به دخالت روس‌ها در انتخابات نداشته
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 20
کد خبر: ۱۱۷۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
رضا صادقی ضمن حمایت از هنرمندان بومی، اعلام کرد که در آلبوم جدیدش یک عاشقانه بندرعباسی اجرا کرده است.
تدبیر24»رضا صادقی، خواننده و سرپرست گروه مشکی‌پوشان پس از اجرای کنسرتش در بندرعباس اظهار کرد: اجرا در بندرعباس و در مقابل مردم شهرم حس عجیب‌وغریبی دارد و انگار برای خانواده‌ام در حال اجرا هستم.

وی با بیان اینکه اجرا در بندرعباس را کنسرت نمی‌دانم، اظهار کرد: در بندرعباس اجرا کردن برایم خاطره‌انگیز و حس زیبایی است و بر روی صحنه به‌جز با گویش محلی نمی‌توانم صحبت کنم.

این خواننده پاپ در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینکه زمینه روشنی برای پیشرفت هنرمندان هرمزگانی فراهم‌شده و به آینده بسیار خوشبینم، تصریح کرد: متولیان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان علی‌رغم زحماتی که می‌کشند باید نگاه ویژه‌ای به موسیقی و هنرمندانش داشته باشند و برای اجرای غیربومیان در هرمزگان زمان‌بندی مشخص کنند تا فرصت برای عرضه هنرمندان بومی هم وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه هنرمندان هرمزگانی همچون گذشته باید به سمت ساختن ارکستر و افزایش یادگیری پیش روند تا شاهد باشیم موسیقی هرمزگان همچون گذشته بازهم در سطح ملی بدرخشد، عنوان کرد: پس از زنده‌یاد ناصر عبداللهی و بنده که با ابراز لطف و محبت مردم و عزتی که آن‌ها دادند در کشور حرفی برای گفتن داشتیم، شاهد رشد هنرمند هرمزگانی دیگری در موسیقی نبودیم.

صادقی با اشاره به اینکه با وجود استعدادهای کم‌نظیر در هرمزگان باید شرایط بهتری برای عرضه هنرمندان هرمزگانی باشد، اضافه کرد: چرا فقط در مراسم‌های خاص یا جشن‌ها فرصت برای هنرمندان هرمزگانی باشد؛ درصورتی‌که باید روی صحنه کنسرت، هنر خود را به اجرا درآورند.

خواننده هرمزگانی گفت که باید هنرمندان را تحت حمایت قرار داد زیرا در این شرایط پیدا کردن اسپانسر بسیار سخت است و افزود: جوانانی مثل عارف شاکری و چند تن دیگر آینده درخشانی دارند و تنها نیازمند کمی حمایت برای رشد هستند.

وی درباره آلبوم جدیدش گفت: آلبوم "زندگی کن" اسفند ماه وارد بازار می‌شود و قول یک اتفاق هرمزگانی جدید را با یک کار ویژه و موزیک ویدئو بندرعباسی متفاوت را می‌دهم که این کار عاشقانه بندرعباسی را به تمامیهم‌استانی‌هایم تقدیم خواهم کرد.

صادقی در پایان با بیان اینکه این آلبوم ۱۲ تا ۱۳ قطعه دارد، اظهار کرد: به‌واقع باید گفت "هیچ جا بندر نابو" و بسیار خوشحالم که جمله‌ای را که سال‌ها پیش با عشق نوشتم امروز بر زبان تمامی مردم کشورم ساری و جاری است.

برچسب ها: تدبیر24 ، صادقی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها