سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 24
کد خبر: ۱۱۷۹۱۸
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
بازیگر فیلم "درخونگاه" گفت: حق من است که امسال سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را از آن خود نمایم. من در فیلم درخونگاه خیلی خوب و عالی بازی کردم و صد در صد حقم است که سیمرغ بلورین جشنواره در رشته بازیگر مکمل را دریافت کنم.

 نادر فلاح بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص سال‌ها حضور در عرصه بازیگری و عدم موفقیت در جشنواره فیلم فجر گفت: من همیشه از این مساله دلخور هستم که چرا هنوز به خوبی در سینما دیده نشده‌ام و نقش‌های مکمل و کوتاه به من می‌رسد. البته در فیلمی نقش اصلی را نیز ایفا کردم که متاسفانه در دست انداز مراحل پس از تولید و اکران قرار گرفته است.

آقای بازیگر: سیمرغ بازیگری امسال صد در صد حق من است +عکس

وی با اشاره به همکاری خود با کمال تبریزی افزود: خوشبختانه فضا برای من در سال جاری تغییر کرده و برای نقش اصلی یک سریال به کارگردانی کمال تبریزی انتخاب شده‌ام که از نظرم نقطه عطفی در کارنامه کاری من خواهد بود.

بازیگر فیلم سینمایی "درخونگاه" در ادامه اضافه کرد: متاسفانه سینما همواره به من کم لطف بوده است. امیدوارم مانند کمال تبریزی رویکرد سینما هم نسبت به من تغییر کند تا بتوانم نقش جدی تری را در سینما ایفا کنم.

آقای بازیگر: سیمرغ بازیگری امسال صد در صد حق من است +عکس

وی درباره احتمال دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر امسال تاکید کرد: حق من است که امسال سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را از آن خود نمایم. من در فیلم درخونگاه خیلی خوب و عالی بازی کردم و صد در صد حقم است که سیمرغ بلورین جشنواره در رشته بازیگر مکمل را دریافت کنم.

من خیلی زودتر از این‌ها باید جایزه جشنواره را می‌گرفتم و هنوز دلخور و ناراحتم از اینکه بازی من در فیلم چند متر مکعب عشق حتی برای نامزد شدن هم دیده نشد. بازی که از نظر اکثر اهالی رسانه لیافت جایزه را داشت. برای من سوال است که داوران آن دوره جشنواره فیلم فجر چطور بازی مرا حتی در حد نامزد شدن در جشنواره نیز ندانستند.

برچسب ها: تدبیر24 ، بازیگر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها