تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۱۱۷۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
مهناز افشار گفت: "سختی‌های تولید فیلم "قسم" برای اعضای گروه بسیار زیاد بود. یک انرژی ماورایی برای ساخت این فیلم من را همراهی کرد."
تدبیر24»مهناز افشار، در حاشیه نمایش فیلم "قسم" ساخته محسن تنابنده در پاسخ به این سوال که آیا طبق نقدهای منتشر شده درباره این فیلم، "قسم" همخوان با استانداردهای هالیوودی ساخته شده یا خیر، به ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، گفت: "من اعتقاد دارم به اندازه آدم های روی کره زمین سلیقه وجود دارد. یک فیلم ممکن است از دید شخصی بهترین فیلم  و از نظر شخص دیگر، یک فیلم معمولی باشد."

او تاکید کرد: "هر تعریفی درباره فیلم‌هایی که در آنها ایفای نقش کرده ام برایم جذاب است و هر نقدی برای من سازنده است."

او درباره فیلم "قسم" که مطابق نظر منتقدان برای ساخت، نیاز به شش ماه زمان داشته گفت: "سختی های کار در فیلم "قسم" بسیار زیاد بود. من درباره خودم می گویم که یک انرژی ماورایی به من کمک کرد تا در مقابل این سختی ها، توان بیشتری داشته باشم."

مهناز افشار درباره جشنواره سی و هفتم فیلم فجر گفت: "جشنواره امسال هم مانند بقیه سال ها تب و تاب و هیجانات خود را دارد. فکر می کنم اگر کمی بیشتر، سلیقه در جشنواره لحاظ کنیم حال همه ما بهتر می شود." 

او با اشاره به اینکه با دیدن نام هایی همچون سعید روستایی، رضا میرکریمی، نرگس آبیار در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر لذت می برم، گفت: "امسال حضور هنرمندان در جشنواره فیلم فجر، سطح مطلوبی دارد."

برچسب ها: تدبیر24 ، افشار
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها