نباید دست به خودتحریمی بزنیم پازوکی

نباید دست به خودتحریمی بزنیم

ایران برای بازنگشتن به فهرست سیاه باید لوایح چهارگانه FATF را تصویب کند.تایید شورای نگهبان رسید. تصویب این لایحه به نفع اقتصاد ایران است
گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ بیگدلی

گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰

در همان ابتدا که بازرس مولر گزارش داد، کاملا به نفع ترامپ تمام شد که اعلام کرد پیروزی ترامپ هیچ ارتباطی به دخالت روس‌ها در انتخابات نداشته
دوشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 22
کد خبر: ۱۱۷۹۸۶
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش به تشریح پیگیری وضعیت اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان پرداخت.

تدبیر24»علی الهیار ترکمن معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش درباره اجرای طرح رتبه‌بندی فرهنگیان برای سال ۹۸ اظهار کرد: پیش نویس لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان در آموزش و پرورش تهیه شده و پس از هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور اداری و استخدامی به دولت ارسال شد.

وی ادامه داد: این لایحه در کمیسیون اجتماعی دولت بررسی شد و پس از آن به صحن دولت رفت و با توجه به ترافیک سنگین  اما این موضوع بررسی شد، ولی ابهاماتی در لایحه وجود داشت که باید رفع می‌شد و بعد از رفع این ابهامات  بار دیگر لایحه بررسی شود.

الهیار ترکمن با اشاره به اینکه پیگیر اجرای طرح رتبه‌بندی فرهنگیان هستیم، تصریح کرد: بعد از رفع ابهامات و تصویب طرح در دولت این لایحه به مجلس ارجاع داده می‌شود و زمان تصویب قانون در مجلس برای اجرای رتبه بندی فصل‌الخطاب است.

تامین اعتبار رتبه بندی فرهنگیان از طریق صندوق توسعه ملی

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش ادامه داد: هر زمانی که مجلس برای اجرای طرح اعلام کرده باشد موظف به تبعیت از آن هستیم و زمان اجرا از همان موعد خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه طرح رتبه‌بندی به جهت اهمیت و حساسیت مورد بررسی‌های دقیق قرار می‌گیرد گفت: تصویب این طرح یکبار برای همیشه خواهد بود بنابراین  هرچه در زیرساخت‌های آن دقت لازم را داشته باشیم در فرایند اجرا بهتر عمل خواهیم کرد چرا که این قانون به خواسته دیرباز فرهنگیان برای بهبود جایگاه و منزلت آن‌ها کمک خواهد کرد.

الهیار ترکمن درباره اعتبار لازم برای اجرای این طرح گفت: ردیف بودجه‌ای برای اجرای طرح در نظر گرفتیم که همین موضوع می‌تواند به افزایش اعتبار این طرح کمک کند همچنین با همکاری نمایندگان مجلس و حمایت مقام معظم رهبری قرار بر این است که بخشی از اعتبارات هم از طریق صندوق توسعه ملی برای اجرای این طرح اختصاص یابد که البته هنوز میزان آن مشخص نشده است که بعد از بررسی‌های لازم تعیین می‌شود.


برچسب ها: تدبیر24 ، فرهنگیان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها