ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۱۱۸۰۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
چهارشنبه شب گذشته یک حمله تروریستی به اتوبوس کارکنان سپاه در جاده خاش ـ. زاهدان موجب به شهادت رسیدن تعداد ۲۷ تن و مجروح شدن جمعی از حافظان مرز‌های میهن اسلامی شد. این حادثه تلخ با واکنش بسیاری از مردم و همچنین چهره‌های شناخته شده همراه بود که در فضای مجازی با انتشار پست‌هایی در این خصوص با بازماندگان خانواده شهدا همدردی کردند.

تدبیر24»اما قسمت تلخ‌تر ماجرا آنجا بود که برخی سلبریتی‌هایی که پیش‌تر برای آزادی زندانی سیاسی، قاتلین، منافقین و تروریست‌ها اشک تمساح می‌ریختند و در فضای مجازی برای آن‌ها هشتگ به راه می‌انداختند، در برابر شهادت ۲۷ تن از مرزبانان مظلوم، سکوت کرده و حتی از انتشار پیام تسلیتی در صفحات مجازی خود برای خانواده‌های داغدار این حادثه تروریستی امتناع کردند.

آناهیتا همتی بازیگر تلویزیون نیز که پیش‌تر درباره اعدام رامین حسین پناهیِ تروریست با انتشار پستی از او حمایت کرده بود، این بار در مقابل حادثه اخیر زاهدان تنها به یک استوری ساده بسنده کرد. در تصویر زیر هر دو تسلیت همتی برای رامین حسین پناهی و شهدای حادثه تروریستی اخیر و تفاوت آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها