ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
کد خبر: ۱۱۸۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
بال ولزی تیم فوتبال رئال مادرید قصد دارد مراسم ازدواجش را در شرایطی عجیب برگزار کند.
تدبیر24»مراسم ازدواج گرث بیل که تا کنون یک دو مرتبه به بهانه‌های مختلف لغو شده، سرانجام قرار است برگزار شود، اما به شیوه‌ای که زندگی شخصی جنجالی این بازیکن ولزی را بار دیگر در کانون توجه اهالی رسانه قرار داده است.
بیل و نامزدش «اِما ریس جونز» سال گذشته قرار بود با یکدیگر ازدواج کنند که به خاطر ماجرای عجیب و غریب مرگ یکی از نزدیکان نامزد بازیکن رئال مادرید در ارتباط با یک ماجرای تبهکارانه به تعویق افتاد. زندگی شخصی بیل به خاطر وضعیت خانواده نامزدش – کسی که پدر او جزو خلافکاران سابقه‌دار است و چند تن دیگر از خویشاوندان او به فعالیت‌های در قاچاق مواد مخدر متهم شده‌اند – به شدت زیر ذره‌بین پاپاراتزی‌های انگلیسی و اسپانیایی قرار دارد و گویا به همین دلیل او تصمیم گرفته مراسم ازدواجش را این بار در جایی برگزار کند که از هر گونه رصد شدن و مزاحمت در امان باشد.
عروسی ستاره رئال با نگهبان‌های مسلح!
مکانی که بیل برای مراسم ازدواج تابستانی‌اش انتخاب کرده یک جزیره کوچک به نام «تاگوماگو» در دریای بالریک در نزدیکی جزیره تفریحی و توریسیتی ایبیسای اسپانیا است که به دلیل شخصی بودنش به آن رفت و آمدی صورت نمی‌گیرد و تنها در برخی از اوقات سال پذیرای مقامات و چهره‌های معروف است. بیل برای این مراسم ۱۵۰ میهمان دعوت کرده است که عمدتاً نزدیکان درجه اول او هستند. این مراسم آنقدر خصوصی و محدود است که بیل قصد دارد برای دیگر دوستان و خویشانی که امکان سفر به جزیره را ندارند، یک جشن دیگر در پایتخت کشورش، ولز برگزار کند.
طبق گزارش نشریه سان انگلیس، بیل برای افزایش اطمنیت و حریم خصوصی مراسمش حتی قصد دارد گروهی از نگهبانان مسلح را برای پاسپانی از محیط پیرامونی جزیره به کار گمارد.
برچسب ها: تدبیر24 ، عکس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها