استیضاح وزیر نفت توجیه منطقی ندارد کیانوش راد

استیضاح وزیر نفت توجیه منطقی ندارد

استیضاح وزیر نفت در این شرایط سخت و پرمخاطره و در شرایط تحریم همه‌جانبه اقتصادی ایران و فشارهای آمریکا در توقف صادرات نفت، هیچ توجیه منطقی و عقلانی ندارد.
نگاه ایجابی دولت به زنان ذوالقدر

نگاه ایجابی دولت به زنان

اگرچه اقدامات دولت آقای روحانی در حوزه زنان هنوز منجر به نتایج مطلوب و ایده‎آل نشده اما نگاه این دولت به مسائل زنان نگاه مثبتی است.
سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 21
کد خبر: ۱۱۸۱۷۳
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
جشنواره موسیقی فجر با اینکه ازجمله جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می‌شود، سال‌هاست که از مسیر خود منحرف شده و بدون توجه به عنوانش برگزار می‌شود.
تدبیر24»موسیقی فجر در سال ۶۴ با عنوان «جشنواره سراسری سرود و آهنگ‌های انقلابی» راه‌اندازی شد. اما پس از گذشت سی و چهار دوره، حداقل نشانی از سرود و آهنگ‌های انقلابی در آن دیده می‌شود! اختصاص تنها یکی از اجراهای این جشنواره به بازخوانی چند سرود انقلابی با حضور اسفندیار قره‌باغی، تنها تلاش این جشنواره برای ادای دین به ۴۰ سالگی انقلاب بود.

 این جشنواره نه تنها کمترین نسبت را با انقلاب دارد، بلکه به‌خاطر عملکرد ضعیف برگزارکنندگانش، هر سال با بی‌توجهی و برخورد سرد اهالی و متخصصان موسیقی مواجه می‌شود. به‌گونه‌ای که هر سال، تعدادی از موسیقیدانان به خاطر عملکرد مدیریت جشنواره موسیقی فجر، از حضور در این جشنواره کنار می‌کشند. اتفاقی که امسال نیز تکرار شد و قبل از شروع، برخی از گروه‌ها و هنرمندان به‌خاطر غیرحرفه‌ای بودن جشنواره از آن کناره‌گیری کردند.

در این جشنواره، از هیچ یک از شهدا و حتی قهرمانان انقلابی و ملی ایران یاد نشد، اما یک نوازنده زن خارجی این فرصت را یافت تا با هنجارشکنی روی صحنه جشنواره موسیقی فجر راه برود!

نکته قابل توجه، بایکوت بسیاری از رسانه‌های رسمی کشور توسط جشنواره موسیقی فجر است. طوری که روابط عمومی این جشنواره در اقدامی دور از اخلاق حرفه‌ای، سالهاست که نه تنها برخی رسانه‌ها را به نشست خبری خود دعوت نمی‌کند بلکه امکان پوشش رسانه‌ای این رویداد را نیز برای نمایندگان این رسانه‌ها فراهم نمی‌کند.

برچسب ها: تدبیر24 ، موسیقی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها