سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 29
کد خبر: ۱۱۸۱۹۳
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
قائم مقام وزیر و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش با اشاره به تمدید فرصت شرکت در انتخابات شورای عالی تا ۱۰ اسفند گفت: تاکنون ۶۵ هزار نفر از فرهنگیان در این انتخابات مشارکت داشتند.

تدبیر24»امیرعلی نعمت‌اللهی دربرنامه تلویزیونی پرسشگر درباره انتخابات شورای عالی آموزش و پرورش برای عضویت نمایندگان فرهنگیان اظهار کرد: با تدبیر وزیر آموزش‌وپرورش تصمیم برآن شد به منظور مشارکت بیشتر و بهتر همکاران در این انتخابات فرصت شرکت در آن تا روز جمعه 10 اسفند تمدید شود.

وی افزود: تاکنون 65 هزار نفر از فرهنگیان در این انتخابات مشارکت داشتند و چون مرحله نخست آن به صورت اینترنتی است و از طریق سایت انجام می‌شود و‌قفه‌ای را به لحاظ فنی برخی استان‌ها گزارش کردند که برای حل آن و از سوی دیگر مشارکت بیشتر معلمان  تصمیم شد فرصت مشارکت تا روز جمعه 10 اسفند تمدید شود.

قائم مقام وزیر و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش گفت: در این انتخابات تمام افرادی که دارای کد پرسنلی آموزش‌وپرورش هستند اعم از دانشجو معلمان، نیروهای اداری و بازنشستگانی که دارای کد بازنشستگی هستند، می‌توانند شرکت کنند.

نعمت‌اللهی بیان کرد: 162 نفر در مرحله نخست انتخاب می‌شوند که از برخی استان‌ها 3 نفر برخی 6 و9 نفر انتخاب می‌شوند و حتما حداقل  یک نفر باید از بانوان  باشد؛ با تصمیم وزیر آموزش‌وپرورش مبنی بر شفافیت بیشتر و اجرای انتخابات خوب علاوه بر نظارت حراست، بازرسی و واحد حقوقی وزارتخانه نمایندگانی از سازمان بازرسی و دادستانی کشور‌ فرآیند انتخابات را نظارت می‌کنند.برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها