ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 30
کد خبر: ۱۱۸۲۰۶
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
قسمت دوم فیلم "یک مکان ساکت" به کارگردانی جان کرازینسکی و با بازی امیلی بلانت ساخته خواهد شد.
تدبیر24»بر اساس خبرهای رسمی، جان کرازینسکی، بازیگر و کارگردان فیلم موفق "یک مکان ساکت" (A Quiet Place) در قسمت دوم این فیلم نیز دستکم به عنوان کارگردان حضور خواهد داشت. این بازیگر اکنون سرشناس که بیشتر برای بازی در سریال محبوب "اداره" (The Office) شناخته می شد در اولین تجربه کارگردانی خود این فیلم ترسناک متفاوت را کارگردانی کرد که با استقبال تماشاگران و منتقدان روبرو شد.

اکنون خبر می رسد که کرازینسکی نویسندگی و کارگردانی دنباله این فیلم را نیز بر عهده خواهد داشت. همسر و همبازی اش در قسمت اول، امیلی بلانت، نیز برای بازگشت به این فیلم قرارداد امضا کرده است و کرازینسکی نیز در صفحه اینستاگرام خود تاریخ اکران قسمت دوم "یک مکان ساکت" را ۱۵ می ۲۰۲۰  (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) عنوان کرد.

به گزارش روزیاتو، "یک مکان ساکت" اولین تجربه کارگردانی کرازینسکی بود که بسیار موفق و فراتر از حد انتظارات بود. همانند جردن پیل، او نیز که قبلاً به خاطر یک نقش کمدی (جیم هالپرت در سریال "اداره") شناخته می شد، ثابت کرد, علیرغم اینکه انتطار نمی رفت اما در ژانر وحشت استعداد خود را به اثبات رساند.

فیلم "یک مکان ساکت" نقدهای بسیار خوبی دریافت کرده و در باکس آفیس جهانی نیز بیش از ۳۴۰ میلیون دلار فروش داشت و البته چندین نامزدی در جشنواره های سینمایی نیز بدست آورد که در یکی از این موارد امیلی بلانت برنده جایزه بهترین بازیگر زن شد (گیلدز اواردز).

داستان این فیلم در مورد خانواده ای در یک دنیا پساآخرالزمانی است که مورد حمله موجودات بیگانه نابینا قرار گرفته اما با توجه به قدرت فوق العاده شنوایی شان، با کوچکترین صدایی انسان ها را شکار می کنند.

کرازینسکی علیرغم نبود دیالوگ آنچنانی در فیلمش، از این مولفه برای افزودن ترس بر داستان فیلمش استفاده کرده و حقیقتاً در مواردی این ترس مو را بر تن مخاطب سیخ می کند. علیرغم این که پایان فیلم نیز این شائبه را ایجاد می کرد که دنباله ای در کار خواهد بود اما موفقیت تجاری "یک مکان ساکت" ساخت قسمت دوم آن را تثبیت کرد. اما کرازینسکی سال گذشته در مصاحبه ای گفته بود که قصد ساخت دنباله ای بر داستان را نداشته زیرا فیلم اول یک ماجرای بسیار خاص و منحصربفرد را مورد بررسی قرار داد.

با این وجود، کرازینسکی تصریح کرد که در نهایت تصمیم گرفته حفره ای در داستان ایجاد کند زیرا دنیای داستان طوری بوده که شرایط را برای ساخت دنباله فراهم و حتی ضروری می کرد.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها