لازمه احساس همدلی مردم با دولت پیرمؤذن

لازمه احساس همدلی مردم با دولت

مسئولان می‌خواهند مردم در برابر فشارها، تحریم‌ها مقاومت کنند اما باید به این واقعیت مسلم اعتقاد داشته باشند که جامعه ما ذاتاً متکثر و متنوع است و به هرحال عقاید، سلایق، منافع و مصالح مختلفی در آن وجود دارد.
۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها فرازی

۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها

با توجه به فرارسیدن چهارمین سال تصویب برجام بهتر است نگاهی به پشت سرمان بیندازیم تا ببینیم توافق هسته‌ای در چه شرایطی امضا شد و پس از آن چه اتفاقاتی به وقوع پیوست.
پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 18
کد خبر: ۱۱۸۲۱۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس امروز باید تصمیم مهمی برای پر کردن جای خالی در دفاع این تیم بگیرد.
تدبیر24»سرخپوشان پایتخت برای بازی امروز، شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی را به خاطر مصدومیت در اختیار ندارند و تنها مدافع وسط تخصصی این تیم، محمد نادری جوان است.
از سوی دیگر، بازیکنانی مثل محمد انصاری، حسین ماهینی و محسن ربیع خواه که سابقه بازی در مرکز دفاع را داشتند، مصدوم هستند و در این بازی غیبت دارند. از این رو، برانکو باید برای زوج سازی در خط دفاع تیمش، به سراغ بازیکن دیگری برود. برخی اعتقاد دارند بین کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی یک کدام شان در قلب دفاع، تنها جای خالی را پر می‌کند.
به هر حال پرسپولیسی‌ها در انتظار سوپرایز ویژه برانکو هستند و می‌خواهند بدانند سرمربی کروات و البته موفق این تیم، چطور با چالش غیبت دو مدافع مرکزی خود مواجه می‌شود.
برچسب ها: تدبیر24 ، پرسپولیسی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها