سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 24
کد خبر: ۱۱۸۲۱۹
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
مهرداد صدیقیان که تا به حال تنها به عنوان بازیگر سینما و تلویزیون شناخته شده، اعلام کرد که در مسابقه زنده یک اپلیکیشن موبایلی به عنوان مجری شرکت می‌کند. اگرچه تا زمان تنظیم این مطلب هنوز نمی‌دانیم این برنامه پخش شده یا خیر اما نفس حضور وی در این برنامه، بی‌تردید محل سؤال است.

تدبیر24»صدیقیان که حدود یک دهه است به طور جدی بازیگری می‌کند، در فیلم‌های مهمی مانند «ماجرای نیمروز» و «اتوبوس شب» بازی کرده است و در جشنواره‌ای که گذشت با چهار فیلم «طلا»، «ایده اصلی»، «سونامی» و «سمفونی نهم» دیده شد. او برای اولین بار با سریال «سقوط یک فرشته» به مخاطبان تلویزیون معرفی شد و در آثاری چون «دیوار» و «مدینه» هم بازی کرده است.

صدیقیان فارغ از کیفیت کلی آثاری که در آن‌ها بازی کرده، موفق شده توانایی‌اش را در بازیگری و ایفای نقش‌های متفاوت ثابت کند و این روزها نقش‌های اصلی فیلم‌های مهم سینمای ایران را بازی می‌کند. بنابراین حضور چنین بازیگری در مقام مجری مسابقه یک اپلیکیشن، (هرچند تنها برای یک برنامه) بسیار عجیب به نظر می‌رسد و از شأن هنری او به دور است.

پیش از صدیقیان، امیرحسین قیاسی کمدین «خندوانه» هم در این مسابقه حاضر شده و چند شب اجرای مسابقه آن را برعهده گرفته بود. لیندا کیانی هم شب یلدا اجرای مسابقه این اپلیکیشن را اجرا کرد. سامان گوران نیز که به عنوان کمدین و بازیگر برنامه «خنده‌ بازار» شناخته می‌شود، نه به عنوان مجری، بلکه به عنوان مهمان در کنار مجری این مسابقه دیده شده بود.

برچسب ها: تدبیر24 ، صدیقیان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها