از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 21
کد خبر: ۱۱۸۲۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
عضو فراکسیون فرهنگیان در مجلس خواستار تسریع در تعیین وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان توسط رییس جمهور شد.

تدبیر24»حمیدگرمابی در گفت وگو  با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت درباره  آخرین وضعیت نامه ارسالی به رییس جمهور در خصوص بیمه تکمیلی فرهنگیان  گفت: درنامه ای که به رییس جمهور در خصوص رسیدگی به وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان فرستاده شد، متاسفانه تاکنون پاسخی دریافت نشده است؛ بنابراین انتظار می رود با توجه به مشکلاتی که بیمه تکمیلی برای فرهنگیان ایجاد کرده و باعث نارضایتی آنها شده، سریعا در این خصوص اقدامات لازم صورت گیرد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  آموزش و پرورش اذعان دارد که می تواند با مقدار مبالغی که از فرهنگیان برای بیمه تکمیلی از آنها دریافت می شود، شرکت های بیمه گر دیگری را که  خدمات بهتری ارائه می کنند، جایگزین شرکت هایی کرد که در پرداخت تعهدات خود کوتاهی می کنند که اگر این اتفاق حاصل شود، می تواند بسیاری از مشکلات فرهنگیان را مرتفع کند.

جای تاسف دارد شرکت های بیمه گری که بیمه تکمیلی فرهنگیان را دراختیار دارند،در پرداخت تعهدات خود کوتاهی می کنند.

این نماینده مجلس در دوره دهم افزود: جای تاسف دارد شرکت های بیمه گری که امر بیمه تکمیلی فرهنگیان را در  اختیار دارند، در پرداخت تعهدات خود سهل انگاری کرده و سخن از پرداخت مبالغ بعد از گذشت چندین ماه می کنند؛درحالیکه فرهنگیان ، هر ماهه مبالغ بیمه از حقوقشان کسر می شود ، اما هیچ کارایی برای آنها ندارد.


وضعیت فعلی بیمه های تکمیلی باعث نارضایتی فرهنگیان شده است

عضوفراکسیون فرهنگیان مجلس خاطر نشان کرد:  ادامه این وضعیت، باعث نارضایتی فرهنگیان شده است که در نامه ارسالی به رییس جمهور توضیحات بسیار مبسوطی از وضعیت بیمه فرهنگیان برای ایشان ارسال شده که از ایشان خواسته شده که برای این وضعیت، تصمیمی جدی اتخاذ کند تا فرهنگیان بتوانند به حق وحقوق خود برسند.


برچسب ها: تدبیر24 ، معلمان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها