ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 13
کد خبر: ۱۱۸۲۶۴
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
سامان صفاری بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در برنامه «زنده رود» حضور پیدا کرد و درباره کارهای این روزهای خود گفت.

تدبیر24»سامان صفاری بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در برنامه «زنده رود» درباره کارهای این روزهای خود گفت: به تازگی قرار است در یک فیلم سینمایی بازی کنم که نقش یک ورزشکار است و باید بدن ورزیده و رزشکاری داشته باشم.

بازیگر فیلم «پارادایس» درباره اصلاحیه فیلم گفت: بعد از فیلم «شیار ۱۴۳» علی عطشانی فیلم «پارادایس» را به من پیشنهاد داد که بعد از 186 اصلاحیه اکران شده است.

وی درباره یاد گرفتن زبان آلمانی گفت: در دوران سربازی زبان آلمانی را یاد گرفتم، همین موضوع باعث شد علی عطشانی به من پیشنهاد بدهد.

وی درباره سریال «دلدادگان» عنوان کرد: سریال «دلدادگان» نقطه عطف زندگی من است چرا که تلویزیون مدیوم بسیار متفاوتی دارد و با بینندگان بیشتر ارتباط برقرار می‌کنیم. هنوز بعداز پنج ماه از پخش سریال مردم مرا فراموش نکردند.

این بازیگر پیرامون فیلم «شیار ۱۴۳» بیان کرد: در فیلم «شیار ۱۴۳» حس و عجیب و غریبی را تجربه کردم اما بعد از مدتی هیچ کس تماسی نگرفت و فراموش شدم.


برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها