نباید دست به خودتحریمی بزنیم پازوکی

نباید دست به خودتحریمی بزنیم

ایران برای بازنگشتن به فهرست سیاه باید لوایح چهارگانه FATF را تصویب کند.تایید شورای نگهبان رسید. تصویب این لایحه به نفع اقتصاد ایران است
گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ بیگدلی

گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰

در همان ابتدا که بازرس مولر گزارش داد، کاملا به نفع ترامپ تمام شد که اعلام کرد پیروزی ترامپ هیچ ارتباطی به دخالت روس‌ها در انتخابات نداشته
دوشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 22
کد خبر: ۱۱۸۲۸۴
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
یکی از مسابقات تلویزیونی صداوسیما با عنوان «چهل‌ستاره» که از شبکه «شما» صداوسیما پخش شد، با مورد تمسخر قرار دادن شرکت‌کننده توسط مجری، واکنش‌‌‌های بسیاری داشت.
تدبیر24»در  این برنامه پس از تماس یکی از شرکت‌کنندگان که خودش را معلول معرفی می‌‌‌کند و می‌‌‌گوید: «من حمید مصطفایی و معلول جسمی-حرکتی هستم»، مجری با لحنی تمسخرآمیز خطاب به شرکت‌کننده خندید و گفت: «حرکت نمی‌‌‌کنی اصلا؟ چی؟»

هرچند استفاده مجری‌‌‌های صداوسیما و برنامه‌‌‌هایی که در آن مصداق نقض حقوق شهروندی وجود دارد، اولین‌بار نیست. طرح سوال‌‌‌های نژادپرستانه و به کار بردن لهجه قومیت‌‌‌های مختلف ایران و همچنین برنامه‌‌‌های کودکی که تولد چهره‌‌‌های سیاسی را جشن می‌‌‌گیرد، همواره با انتقادات بسیاری از طرف مردم و کاربران فضای مجازی مواجه شده است. این درحالی است که هرچه بیشتر می‌‌‌گذرد، روند برنامه‌‌‌های این‌چنینی سرعت بیشتری پیدا می‌‌‌کند. بهمن هاشمی البته پس از مدتی از این شهروند معلول عذرخواهی کرد.

برچسب ها: تدبیر24 ، تمسخر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها