ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 16
کد خبر: ۱۱۸۲۸۷
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
رامی ملک اسکار گرفت و سقوط کرد در لحظات پایانی مراسم نود و یکمین دوره اسکار و بعد از اتمام معرفی برندگان، خطر از کنار گوش رامی ملک ستاره فیلم «راپسودی بوهمی» گذشت.

تدبیر24» این بازیگر ۳۷ ساله که درخشش خود در شب اسکار را با دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد کامل کرده بود در پایان مراسم و در حالی که در کناره استیج در حال عبور بود ناگهان تعادل خود را از دست داد. دوربین‌های عکاسی در حالی این صحنه را ثبت کردند که دلیل این واژگونی مشخص نشده است. بعد از این حادثه پزشکان حاضر در مراسم به سرعت وارد عمل شدند و ملک را روی صندلی‌های ردیف اول نشانده و به معاینه او مشغول شدند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که برای این ستاره هالیوود نوظهور هالیوود مشکلی پیش نیامده است و او در مهمانی‌ها و مصاحبه‌های بعد از پایان مراسم اصلی حضور یافته است.

رامی مالک دیشب یکشنبه ۲۴ فوریه (بامداد دوشنبه به وقت ایران) با پشت سر گذاشتن رقبای قدرتمند خود یعنی کریستین بیل در «معاون»، بردلی کوپر در «ستاره‌ای متولد شده است»، ویلم دفو بازیگر «بر دروازه ابدیت» و ویگو مورتنسن در «کتاب سبز»، مجسمه طلایی اسکار بهترین بازیگر مرد را از آن خود کرد.

او در نطق پیروزی خود با شوخ‌طبعی گفت: با وجود آنکه گزینه قطعی و مشخص سازندگان «راپسودی بوهمی» نبوده است، اما گویا به نظر می‌رسد از عهده انجام آن برآمده است.

«راپسودی بوهمی» فیلمی زندگینامه‌ای درباره فرد مرکوری، خواننده اصلی و افسانه‌ای گروه راک Queen است و اوج و فرود‌های زندگی او از ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۵ را به تصویر می‌کشد.

برچسب ها: تدبیر24 ، بازیگر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها