ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 14
کد خبر: ۱۱۸۳۳۶
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
از روزی که دولت روحانی آغاز بکار کرده یکی از دلخوری های نیروهای رسانه ای حامی وی بی اعتنایی تیم اطلاع رسانی دولت به پتانسیل های روزنامه نگاران حامی روحانی بود.
تدبیر24» کیوان مهرگان: این  روزنامه نگاران با آگاهی از توانمندی های خود و نیز ضعف های دولت متوجه این نکته بودند که اگر دولت روحانی به آنها روی خوش نشان بدهد ( که متاسفانه نداد) می توانند در برابر ستیز تبلیغاتی داخلی و خارجی از دولت منتخب خود مراقبت بیشتری به خرج بدهند.
در هر حال بنا به فرمایش حضرت امیر(ع) فرصت ها برای دولت روحانی مثل ابر گذشتند و می شد وضع دولت ( دست کم در حوزه اطلاع رسانی) بهتر از این باشد که هست. بعد از استعفای محمد باقر نوبخت از سخنگویی دولت مدتهاست این کرسی مهم خالی است.
از هفته های پیش زمزمه هایی بود که دولت به سمت چه گزینه حرکت کند. بخت صالحی امیری برای سخنگویی چندان بلند نبود. بعد از استیضاح علی ربیعی چند باری نامی وی مطرح شد . اما اخیرا گویی دولت به ضعف مفرط خود در این حوزه پی برده و نام یک استاد دانشگاه خوش سابقه را به گزینه های سخنگویی اضافه کرده است.
دکتر فیاض زاهد.
دکتر فیاض زاهد سیاستمداری خوش نام. استاد دانشگاهی باسواد، روزنامه نگاری شناخته شده است که نیازی به فهرست پتانسیل هایش و انطباق این پتانسیل ها با نیازهای دولت در مساله سخنگویی نیست.
این استاد دانشگاه که به زبان انگلیسی مسلط و با دو سه زبان بین المللی هم آشنایی دارد تمام خصیصه های لازم را برای ایفای نقش سخنگویی دولت را دارد.
علاوه بر پتانسیل هایی نظیر شناخت پیچیدگی های رسانه ها،روابط نیکو با روزنامه نگاران،تسلط بر زبان دیپلماتیک،آشنایی کامل با تاریخ  و روابط بین الملل یکی از سیاستمداران ایرانی خوش صورت و خوش پوش است. این خوش پوش و خوش صورت مولفه ای مهم است. چرا باید به وقتش درباره آن سخن ها گفت.
او به راحتی می تواند با سازماندهی گروهی از روزنامه نگاران نخبه ضعف مفرط دولت در پاسخگویی به موقع به افکار عمومی را جبران کند.و جایگاه تخریب شده دولت در میان هوادارانش را تا حد زیادی ترمیم کند.
بنابراین من جای رییس جمهوری نیستم اما توصیه می کنم در سپردن سکان سخنگویی دولت قمار نکند و با انتخاب فیاض زاهد خاطره خوش دوران سخنگویی عبدالله رمضان زاده در دولت دوم خاتمی را در اذهان زنده کند
برچسب ها: فیاض ، کیوان مهرگان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها