ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 04
کد خبر: ۱۱۸۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
محسن تنابنده درباره فیلم دومش "قسم" و شایعه دلخور بودنش از مهران احمدی توضیحاتی را ارائه داد.
تدبیر24»محسن تنابنده نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون درخصوص موج گسترده سینمای کمدی طی سالهای اخیر گفت: اساس سینمای ایران هر دو یا سه سال تغییر می‌کند. معمولاً فیلم‌های هنری، آرتیستیک و اندیشمندانه در جشنواره ها شرکت می‌کنند و بعد از حضور موفق در جشنواره‌ها اکران می‌شوند.

وی در گفتگو با میزان در همین راستا ادامه داد: بعد از طرفی سینماداران و برخی دیگر می‌گویند که اینها فیلم‌هایی هستند که تماشاگر ندارد و مردم را سینما زده کرده است. بعد جریان فیلم کمدی شروع به تولید و ساخت می‌کند و به به همین دلیل تمامی سینما را آثار کمدی در بر می گیرند.

کارگردان فیلم "قسم" اذعان کرد: بعد از این جریان و غلبه سینمای کمدی، برخی کارگردانان هنری می‌آیند و در اعتراض به اینکه سینمای کمدی از نظرشان باعث کاهش سطح فرهنگی شده شروع به تولید فیلم اجتماعی و هنری می‌کنند. این چرخه همواره در سینمای ایران وجود داشته است و هیچ گریزی از آن نیست.

وی درباره دلیل فاصله طولانی بین ساخت فیلم اول و دوم خود افزود:  دلیل اینکه فاصله ساخت فیلم اول و دومم کمی زیاد شد این بود که صبر کردم تا شرایط درستی ایجاد شود و قصه خوبی مطرح شود تا آن را بسازم.

بازیگر سریال پایتخت درباره احتمال فروش موفق قسم اظهار کرد: خدا را شکر فیلم قسم با توجه به اینکه جزو آثار مردمی در جشنواره فیلم فجر بود در بخش اکران نیز جزو آثار مخاطب پسند خواهد بود.

تنابنده در مورد همکاری مجدد خود با مهران احمدی خاطرنشان کرد: من هیچ وقت از مهران احمدی دلخور نبوده و نیستم و همانطور که دیدید در فیلم قسم هم همکاری کردیم. آن زمان در پایتخت 4 از مهران دعوت به همکاری کردیم اما همزمان در فیلم نرگس آبیار به ایفای نقش می پرداخت و نتوانست با ما همکاری کند.

برچسب ها: تدبیر24 ، تنابنده
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها