ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 30
کد خبر: ۱۱۸۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
بازیگر سریال "بر سر دو راهی" می‌گوید: اگر فرد دیگری جز حامد عنقا پیشنهاد همکاری می‌داد ترجیح می‌دادم دوری‌ام از تلویزیون ادامه پیدا کند
تدبیر24»مهراوه شریفی‌نیا که پس از سه سال دوری از تلویزیون، در سریال نوروزی "بر سر دو راهی" ایفای نقش کرده است، گفت: این کار قرار است در فضایی نوستالژیک تولید شود و این فضا برایم جالب بود. "بر سر دوراهی" قصه روان و ساده‌ای دارد که گرچه انگار بارها شنیده شده اما نوع روایت آن است که جذابش می‌کند.

این بازیگر در گفت‌وگویی با ایسنا ضمن بیان مطالب بالا، درباره حضور در این سریال و همکاری با حامدعنقا گفت: من تا به حال دو تجربه همکاری با آقایعنقا داشتم که یکی "قلب یخی"، اولین سریال رسانه تصویری بود و دیگری سریال اینترنتی "پیکسل" است که هنوز نمایش داده نشده است.

او ادامه داد: من در "قلب یخی" نوشته عنقا را بسیار دوست داشتم، به نحوی که چهار سکانس از سریال را خواندم و آن‌قدر جذب نقش و قصه شدم که با پروژه قرارداد بستم. خوشبختانه بعدها هم متوجه شدم اشتباه نکرده بودم.

57838625

او اظهار کرد: "بر سر دوراهی" اولین حضور من بعد از "کیمیا" در تلویزیون است و در این سه سال هر کاری پیشنهاد شد نپذیرفتم. چون می‌خواستم مقداری از تلویزیون فاصله بگیرم. در این مدت سه یا چهار فیلم سینمایی و یک تئاتر کار کردم و کمی به احیای خودم پرداختم؛ کلاس رفتم، کتاب خواندم و فیلم دیدم اما کار با حامد عنقا همیشه جذاب و لذت‌بخش است. شاید اگر فرد دیگری پیشنهاد همکاری می‌داد ترجیح می‌دادم دوری‌ام از تلویزیون ادامه پیدا کند اما قلم آقای عنقا برای من دوست‌داشتنی است و به او اعتماد دارم.

بازیگر "ساعت شنی" با بیان اینکه در سریال جدیدش اولین همکاری خود با بهرنگ توفیقی را پشت سر می‌گذارد، گفت: وارد کردن فضای نوستالژیک به سریالی در دهه ۹۰ اتفاق جذابی است و امیدوارم روزهای عید مهمان خوبی برای لحظات شاد و تعطیل مردم باشیم.
برچسب ها: تدبیر24 ، مهراوه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها