بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 06
کد خبر: ۱۱۸۳۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
در صورت جدایی احتمالی بیرانوند از پرسپولیس، رادو انتظار دارد فیکس باشد و برانکو به گزینه‌های دیگر فکر نکند!
تدبیر24»دروازه‌بان هموطن برانکو که هرگز به نیمکت‌نشینی خود در پرسپولیس اعتراضی نداشت، حالا برای تمدید قرارداد با مدیران جدید به مشکل خورده است.
بوژو (لقب رادوشوویچ) بالاخره پس از چند روز غیبت و پس از دریافت پاداش آسیایی خود در تمرین سه‌شنبه تیمش شرکت کرد، اما عدم آمادگی بدنی باعث شد از لیست ۱۹ نفره بازی با صنعت‌نفت آبادان خط بخورد. برانکو ترجیح داد به جای هموطن ناآماده خود علیرضا بیرانوند و ابوالفضل درویش‌وند جوان را به اردو ببرد. در همین راستا شنیدیم بوژیدار رادوشوویچ فصل آینده به شرطی در پرسپولیس می‌ماند که علیرضا بیرانوند لژیونر شود. البته این گلر کروات با دروازه‌بان محبوب و شماره یک تیم ملی مشکلی ندارد بلکه آنچه باعث شده رادوشوویچ به فکر جدایی بیفتد، نیمکت‌نشینی محض در پرسپولیس است. گویا بوژو به رفقای نزدیکش هم گفته است که دوست دارد در پرسپولیس بماند، ولی باید بازی کند. اگر علیرضا بیرانوند در پرسپولیس بماند، طبیعی است رادوشوویچ باید شماره ۲ باشد، اما در صورت جدایی شماره یک و حضور بیرو در اروپا، بوژو انتظار دارد فیکس باشد و برانکو به گزینه‌های دیگر فکر نکند!
پای یک تیم صنعتی وسط است
شنیدیم یک تیم صنعتی لیگ برتری خواستار جذب رادوشوویچ است. این تیم صنعتی خوب می‌داند گلر اولش فصل آینده رفتنی است و شاید هم مقصد او پرسپولیس باشد! بنابراین مدیران تیم مورد اشاره از همین الان دست به کار شده‌اند که بوژیدار رادوشوویچ را برای فصل آینده جذب کنند. باید منتظر ماند و دید بعد از اتمام لیگ هجدهم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.
برچسب ها: تدبیر24 ، شرط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها