بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 02
کد خبر: ۱۱۸۳۸۰
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
شهرام شکوهی ادعای برگزاری کنسرت رایگان را که در سال جاری از سوی برخی چهره‌های شاخص موسیقی مطرح شده است یک جنجال خبری و بازی با افکار عمومی دانست.
تدبیر24»شهرام شکوهی خواننده پاپ که در ماه‌های اخیر با برگزاری کنسرتی با بلیت ارزان‌قیمت به وعده‌هایی که به طرفدارانش داده بود عمل کرد در گفت‌وگو با خبرنگار پانا درباره ادامه پروژه برگزاری کنسرت ارزان‌قیمت گفت: متاسفانه دوستانی که برگزاری این کنسرت را برعهده داشتند هیچ تلاشی برای تبلیغ برنامه نکردند و اطلاع‌رسانی بسیار محدودی درباره آن اجرا صورت گرفت. تقریبا اغلب شرکت‌کنندگان از طریق شبکه‌های اجتماعی خودمان مطلع شدند و بلیت خریدند، همین عدم تبلیغ از طرف تهیه‌کننده برای من و اعضای گروه کمی دلسردی به همراه داشت ولی در مجموع از جانب مخاطبان بازخورد خوبی گرفتیم.

وی در ادامه با اشاره به ادعای برگزاری کنسرت رایگان که از سوی برخی چهره‌های شناخته‌شده موسیقی مطرح شد ولی هیچ‌وقت عملی نشد گفت: یک عده آمدند گفتند کنسرت مجانی برگزار می‌کنیم و خبرنگارها و رسانه‌ها تا توانستند روی آن مانور دادند. بعد هم شهرداری و شورای شهر و بعضی نهادهای دیگر شروع به اظهارنظر و اعلام آمادگی در این باره کردند، غافل از اینکه برگزاری کنسرت خیابانی در اینجا انجام‌شدنی نیست.

شکوهی در پاسخ به این پرسش که "چرا برگزاری کنسرت خیابانی در ایران شدنی نیست؟" گفت: در واقع برگزاری کنسرت خیابانی کار مشکلی نیست، مشکل این است که اجازه‌اش صادر نمی‌شود. کار همان بود که ما انجام دادیم بقیه فقط جنجال خبری ساختند و کاری نکردند.

وی تاکیدکرد: به نظر من کسانی که روی کنسرت خیابانی و کنسرت رایگان مانور دادند و سروصدای خبری راه انداختند خودشان می‌دانستند که احتمال صدور مجوز چنین رویدادی تقریبا غیرممکن است. اینها در واقع با افکار عمومی بازی کردند.

خواننده "کولی عشق" درباره فعالیت این روزهای خود گفت: چند تراک آماده انتشار دارم که یکی از آنها به مناسبت نوروز 98 منتشر خواهد شد.

گفتنی است شهرام شکوهی که تابستان امسال به دوستدارانش وعده برگزاری کنسرتی ارزان‌قیمت را داده بود در سالن بزرگ وزارت کشور به صحنه رفت. بلیت‌های این کنسرت به مبلغ 40 تا 70 هزار تومان فروخته شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها