کد خبر: ۱۱۸۳۸۲
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
به دنبال ارسال پیامک‌های مشکوک به مخاطبان درباره جشنواره جام جم، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و روابط عمومی سیما به این پیامک‌ها واکنش نشان دادند.
تدبیر24»روابط عمومی  معاونت سیما اعلام کرد که رأی‌گیری بخش مردمی جشنواره تلویزیونی جام‌جم که از 23 بهمن شروع شد تا پنجشنبه 9 اسفند بیش از 40 میلیون رأی در سامانه USSD و روبیکا به خود اختصاص داد، اما ایجاد اختلال در این سامانه حاشیه‌ساز شد.

بخش مردمی که 142 فرد و اثر را شامل می‌شود به 48 فرد و اثر برتر محدود شد و رقابت تنگاتنگی شکل گرفت. به این ترتیب تا پنجشنبه در گروه سریال پایتخت 5 و بانوی عمارت، برنامه‌های شاخص نود و برنده باش؛ برنامه‌های پرمخاطب حالا خورشید و سمت خدا؛ مجریان برتر مرد رضا رشیدپور و نجم‌الدین شریعتی؛ مجریان برتر زن مژده لواسانی و فاطمه امینی؛ تیتراژهای برتر دورهمی و شبی با عبدی؛ بازیگران برتر زن مریم مؤمن و ریما رامین‌فر؛ بازیگران برتر مرد حسام منظور، بهرام افشاری به ترتیب صدرنشین شدند.

این استقبال گسترده مردم از هنرمندان و برنامه‌های تلویزیون البته بی‌حاشیه نماند. به دنبال ایجاد اختلال در سامانه و پس از بررسی‌های فنی و رایانه‌ای گسترده، آرای مردمی تا ساعت 24 پنج‌شنبه لحاظ شد اما روند رأی گیری مردمی تا زمان برطرف شدن مشکل، متوقف شد. لازم به ذکر است اصالت آرای رسیده در بازه زمانی بروز اختلال، در حال بررسی است. روند رأی دهی نیز مطابق روال گذشته از دوشنبه مجدداً آغاز و تا پیش از اختتامیه ادامه خواهد داشت.

 همچنین  آذر جهرمی  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  با انتشار تصاویر زیر در تویتر خود نوشت:‌ تصاویر زیر، گویای بخشی از اتفاقاتی است که در نظرسنجیِ انتخاب محبوبترین برنامه سال صداوسیما، رخ داده است. گزارشِ بررسی تکمیلی در حال نهایی شدن است. نتایج برای رسیدگی به صداوسیما و پلیس فتا ارسال خواهد شد.
 


برچسب ها: تدبیر24 ، عجیب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها