مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 26
کد خبر: ۱۱۸۴۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
رضا رویگری بازیگر سریال مختارنامه گفت: چندین بار شرایط و پیشنهاداتی برای حضور در خارج از کشور و بازی در سایر شبکه‌های خارجی داشتم اما هیچگاه آنها را نپذیرفتم زیرا من عاشق این خاک و مردمم هستم.

تدبیر24»رضا رویگری بازیگر با سابقه سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: در حال حاضر برای درمان به فیزیوتراپی می‌روم. پیشتر فیزیوتراپی در آب را امتحان کرده بودم که به شدت جواب داد و اگر دوباره روند آب درمانی را آغاز کنم مطمئنم که یک ماهه خوب خواهم شد.

وی در همین راستا ادامه داد: قرار بود به سفارش آرش میراسماعیلی در یک مرکز درمانی روند درمانم را ادامه دهم. چند جلسه‌ای در آن مرکز حضور یافتم اما بیشتر با برق درمانی روبرو شدم که چندان موثر نبود و آن را ادامه ندادم. البته آرش میراسماعیلی لطف بسیاری کرد اما آن مرکز چندان مثمر ثمر نبود.

بازیگر سریال "مختارنامه" در خصوص پیشنهادات سینمایی و یا تلویزیونی افزود: پیشنهاد خاص که هیچ پیشنهاد عام هم ندارم. در سینمای امروز مشخص است که نقش‌ها به چه کسانی می‌رسد. من جزو رفیق و فامیل دست اندرکاران سینما نیستم و به همین دلیل کسی مرا نمی بیند. من بازیگری هستم که مردمم را دوست دارم و می‌خواهم برای آنها بازی کنم.

وی با اشاره به علاقه خود برای بازگشت به بازیگری ادامه داد: چندین بار شرایط و پیشنهاداتی برای حضور در خارج از کشور و بازی در سایر شبکه‌های خارجی داشتم اما هیچگاه آنها را نپذیرفتم زیرا من عاشق این خاک و مردمم هستم.

رویگری با تاکید بر آماده بودن برای حضور در آثار سینمایی خاطرنشان کرد: من از لحاظ بیان و میمیک و احساس بازیگری کاملاً آماده بازی هستم اما دوستان متاسفانه در حق من کم لطفی می‌کنند.من همان رضا رویگری قدیم هستم، ممکن است نتوانم از دیوار بالا بروم اما می‌توانم بازی کنم. من شاید از اسب افتاده‌ باشم اما از اصل که نیفتاده ام.

برچسب ها: تدبیر24 ، رضا رویگری
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها