مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 26
کد خبر: ۱۱۸۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
او همیشه خود را قربانی سانسا استارک میکند.

تدبیر24»سوفی ترنر، برای نقش خود در نقش سانسا استارک در "بازی تاج و تخت"، مجبور بود در زندگی واقعی خود نیز تغییراتی ایجاد کند که گاهی اوقات شامل یک مدل موی منزجر کننده بود و این بازیگر ۲۲ ساله، اصلا این روتین را دوست نداشت.

ترنر در یک مصاحبه با InStyle گفت: "به مدت چند فصل، میتوانستم موهایم را بشویم زیرا یک دختر اشرافی جوان بودم، اما از فصل پنج به بعد، از من درخواست کردند که موهایم را تمیز نکنم و خیلی منزجر کننده بود."

"حالا من کلاه گیس سر میکنم تا بتوانم هر وقت که دوست دارم، موهایم را بشویم که خیلی خوبه. اما بله، به مدت چند سال، با موهای کثیف زندگی میکردم."

Game-of-Thrones_-_Book

به گزارش کلاغه، خوشبختانه، کلاه گیس به این بازیگر کمک کرد که موهای آسیب دیده خود را پس از سالها قرمز بودن، احیا کند. رنگ طبیعی موهای ترنر، بلوند است. اما خیلی وقت پیش، یک مورد اورژانسی برای موهای پیش آمد.

او در یک مصاحبه با گلمور در نوامبر سال ۲۰۱۸ اعتراف کرد: "تغییر مدل موهایم به چتری. فاجعه بود."

"وقتی ۱۳ ساله بودم، خودم اینکار را کردم و این کار هیچ کمکی به ترکیب رنگ قرمز از سریال و رنگ قهوه‌ای نکرد. نمیدونم چرا اینکار را کردم. فکر میکنم این مدل مد شده بود و من هم آن را دوست داشتم."

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها