لازمه احساس همدلی مردم با دولت پیرمؤذن

لازمه احساس همدلی مردم با دولت

مسئولان می‌خواهند مردم در برابر فشارها، تحریم‌ها مقاومت کنند اما باید به این واقعیت مسلم اعتقاد داشته باشند که جامعه ما ذاتاً متکثر و متنوع است و به هرحال عقاید، سلایق، منافع و مصالح مختلفی در آن وجود دارد.
۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها فرازی

۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها

با توجه به فرارسیدن چهارمین سال تصویب برجام بهتر است نگاهی به پشت سرمان بیندازیم تا ببینیم توافق هسته‌ای در چه شرایطی امضا شد و پس از آن چه اتفاقاتی به وقوع پیوست.
جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 19
کد خبر: ۱۱۸۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
او همیشه خود را قربانی سانسا استارک میکند.

تدبیر24»سوفی ترنر، برای نقش خود در نقش سانسا استارک در "بازی تاج و تخت"، مجبور بود در زندگی واقعی خود نیز تغییراتی ایجاد کند که گاهی اوقات شامل یک مدل موی منزجر کننده بود و این بازیگر ۲۲ ساله، اصلا این روتین را دوست نداشت.

ترنر در یک مصاحبه با InStyle گفت: "به مدت چند فصل، میتوانستم موهایم را بشویم زیرا یک دختر اشرافی جوان بودم، اما از فصل پنج به بعد، از من درخواست کردند که موهایم را تمیز نکنم و خیلی منزجر کننده بود."

"حالا من کلاه گیس سر میکنم تا بتوانم هر وقت که دوست دارم، موهایم را بشویم که خیلی خوبه. اما بله، به مدت چند سال، با موهای کثیف زندگی میکردم."

Game-of-Thrones_-_Book

به گزارش کلاغه، خوشبختانه، کلاه گیس به این بازیگر کمک کرد که موهای آسیب دیده خود را پس از سالها قرمز بودن، احیا کند. رنگ طبیعی موهای ترنر، بلوند است. اما خیلی وقت پیش، یک مورد اورژانسی برای موهای پیش آمد.

او در یک مصاحبه با گلمور در نوامبر سال ۲۰۱۸ اعتراف کرد: "تغییر مدل موهایم به چتری. فاجعه بود."

"وقتی ۱۳ ساله بودم، خودم اینکار را کردم و این کار هیچ کمکی به ترکیب رنگ قرمز از سریال و رنگ قهوه‌ای نکرد. نمیدونم چرا اینکار را کردم. فکر میکنم این مدل مد شده بود و من هم آن را دوست داشتم."

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها