ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 30
کد خبر: ۱۱۸۴۷۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک، ملزومات حجاب و کیف و کفش از سوی بانوان کارآفرین و با هدف حمایت از کالای ایرانی ، از ۱۷ اسفند ماه در تهران گشایش یافته است.
تدبیر24»زینب دولتی، مجری برگزاری این نمایشگاه افزود: این نخستین رویدادی است که تحت عنوان نمایشگاه عرضه مستقیم کالای ایرانی پوشاک در راستای حمایت از کالای ایران و محصولات عفاف و حجاب شکل گرفته است.

وی افزود: ۷۰ گروه در این دوره از نمایشگاه برای عرضه محصولات ایرانی در راستای عفاف و حجاب حضور دارند و محصولات مربوط به عفاف و حجاب شامل چادر، مانتو، انواع ملزومات حجاب و کیف و کفش در این نمایشگاه محصولات عرضه شده با حداقل ۲۰ درصد تخفیف ارایه می شود.
دولتی اظهار داشت: طرح تعویض چادر نو با کهنه با حداقل هزینه، از دیگر مزیت های رقابتی این نمایشگاه است.

همچنین اسدالله سلیمانی، مدیرعامل انجمن حجاب و عفاف در این باره گفت: تولید محصولات حجاب و مدیریت آن، جزیره‌ای است و متأسفانه تولید‌کنندگان محصولات حجاب در غربت کامل‌اند. در کشوری که ۲۳۰ هزار شهید دارد، ۱۰۰ میلیون دلار هم به ارز چادر اختصاص نداده‌اند در حالی که به اقلام دیگر، ۱۸ میلیارد دلار اختصاص داده‌اند.

وی تاکید کرد: صنعت پوشاک ما در ظاهر، صنف دارد اما بیشتر با نظر دولتی‌ها اداره می شود لذا با این شرایط معلوم است که پیشرفتی حاصل نمی‌شود. تنها اگر دو یا سه سال در زمینه حجاب و عفاف، تمرکز شود، سود و اشتغال زیادی نصیب کشور می‌شود.

نخستین کارگاه مد و لباس با موضوع عفاف و حجاب با حمایت اتحادیه تشکل‌های قرآنی کل کشور و انجمن تولید کنندگان محصولات عفاف و حجاب و کتاب ملی مد و لباس از ۱۷ تا ۲۰ اسفند از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در اتوبان ارتش، بلوار نیرو زمینی، سالن سروناز آماده پذیرایی از بازدید کنندگان است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها