استیضاح وزیر نفت توجیه منطقی ندارد کیانوش راد

استیضاح وزیر نفت توجیه منطقی ندارد

استیضاح وزیر نفت در این شرایط سخت و پرمخاطره و در شرایط تحریم همه‌جانبه اقتصادی ایران و فشارهای آمریکا در توقف صادرات نفت، هیچ توجیه منطقی و عقلانی ندارد.
نگاه ایجابی دولت به زنان ذوالقدر

نگاه ایجابی دولت به زنان

اگرچه اقدامات دولت آقای روحانی در حوزه زنان هنوز منجر به نتایج مطلوب و ایده‎آل نشده اما نگاه این دولت به مسائل زنان نگاه مثبتی است.
دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 20
کد خبر: ۱۱۸۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
مسئول گروه فراهم‌آوری و پیوند وزارت بهداشت نحوه فعالیت واحدهای فراهم‌آوری اعضا برای اهدا و پیوند عضو در تعطیلات نوروزی ۱۳۹۸ را تشریح کرد.
تدبیر24»دکتر ساناز دهقانی  با اشاره به فعالیت واحدهای فراهم‌آوری اهدای عضو در تعطیلات نوروزی ۱۳۹۸، گفت: در روزهای تعطیلات نوروزی واحدهای فراهم‌آوری اعضا به صورت کامل باز و فعال هستند. باید توجه کرد که به دلیل افزایش تصادفات در ایام نوروز، ممکن است تعداد افراد مرگ مغزی در این ایام بیشتر از موارد معمول در سال باشد، ‌ در نتیجه واحدهای فرآهم‌آوری و شناسایی وزارت بهداشت، به طور کامل کارشان را انجام می‌دهند.

وی افزود: بخش‌های بزرگ پیوند نیز در کشور مانند بخش پیوند شیراز، بیمارستان امام خمینی(ره)، بخش پیوند کلیه بیمارستان لبافی‌نژاد، بخش پیوند بیمارستان سینا و... باز هستند و فعالیت‌هایشان را به روال معمول انجام خواهند داد. این درحالیست که در گذشته واحدهای فرآهم‌آوری و شناسایی پیوند در ایام نوروز تعطیل بودند، اما سه سال است که تمام این واحدها باز و فعال هستند.

دهقانی با بیان اینکه در سال گذشته در ابتدای نوروز تا سیزدهم فروردین ماه، ۱۸ مورد پیوند داشتیم، ‌گفت: حتی در نوروز سال گذشته چندین مورد پیوند قلب هم انجام شد. در عین حال در کشور حدود هشت بخش پیوند قلب داریم که شش‌ مرکز آن در تهران قرار دارند. همچنین ۹ مرکز پیوند کبد و ۳۰ بخش پیوند کلیه در کشور داریم و مشکلی از بابت فعالیت‌شان در نوروز وجود ندارد.

 مسئول گروه فراهم‌آوری و پیوند وزارت بهداشت تاکید کرد: برای ترابری اعضا در تعطیلات نوروزی نیز تمهیدات لازم دیده و هماهنگی‌ها انجام شده و مشکلی وجود ندارد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها