استیضاح وزیر نفت توجیه منطقی ندارد کیانوش راد

استیضاح وزیر نفت توجیه منطقی ندارد

استیضاح وزیر نفت در این شرایط سخت و پرمخاطره و در شرایط تحریم همه‌جانبه اقتصادی ایران و فشارهای آمریکا در توقف صادرات نفت، هیچ توجیه منطقی و عقلانی ندارد.
نگاه ایجابی دولت به زنان ذوالقدر

نگاه ایجابی دولت به زنان

اگرچه اقدامات دولت آقای روحانی در حوزه زنان هنوز منجر به نتایج مطلوب و ایده‎آل نشده اما نگاه این دولت به مسائل زنان نگاه مثبتی است.
سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 21
کد خبر: ۱۱۸۴۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی جزئیات اعزام سهراب مرادی به آلمان را مطرح کرد.
دکتر غلامرضا نوروزی درباره جزئیات درمان سهراب مرادی گفت: طی نشستی که امروز در محل کمیته ملی المپیک در راستای درمان سهراب مرادی داشتیم و با توجه به جمع بندی انجام شده و کارهای درمانی صورت گرفته برای مرادی، تصمیم بر این شد که در وهله اول سلامتی این ورزشکار و در وهله بعد بازگشت موفقیت آمیز او به صحنه‌های ورزشی مدنظر قرار بگیرد. البته با توجه به حساسیت موضوع و پیش رو بودن بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ مقرر شد مجدداً کمیسیونی متشکل از متخصصان داخلی راجع به وضعیت سهراب مرادی تشکیل شود و تصمیم نهایی بعد از معاینه و نظر نهایی پزشکان متخصص آلمان گرفته شود.

وی تاکید کرد: به خاطر اهمیت درمان این ورزشکار و با پیگیری فدراسیون‌های وزنه برداری، پزشکی ورزشی و تاکید سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک سعی داریم اقدامات لازم را برای پیگیری درمان این ورزشکار سریع‌تر آغاز کنیم.

وی در پایان در مورد زمان اعزام سهراب مرادی به آلمان گفت: از امروز به دنبال اخذ ویزا و بلیت برای سهراب مرادی هستیم تا هر چه سریع‌تر این ورزشکار راهی آلمان شود.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها