کد خبر: ۱۱۸۵۲۲
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
معاون وزیر امور خارجه گفت: ویزای رایگان عراق خبر خوبی برای زوار ایرانی در سفر به عتبات عالیات است.
تدبیر24»عراقچی معاون وزیر امور خارجه در سرپل ذهاب با اشاره به سفر رئیس جمهور به کشور عراق گفت:: مذاکرات مهمی امروز باحضور رئیس جمهور در عراق درحال انجام است و استان کرمانشاه نیز به این دلیل دارای اهمیت بسیاری است.

وی بیان کرد: رئیس جمهور کشور در روز روشن و با استقبال رسمی به عراق سفر کرد که نشان دهنده قدرت و عظمت کشور است درحالی که مقامات آمریکا بصورت شبانه به عراق سفر کردند.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: ویزای رایگان عراق خبر خوبی برای زوار ایرانی در سفر به عتبات عالیات است که روز گذشته این توافق حاصل شد.

عراقچیدر ادامه افزود: تصورات بعضا ناخوشایندی که در افکار عمومی مرکز کشور در مورد وضعیت مردم در مناطق زلزله زده جریان دارد با واقعیت همخوانی ندارد.

وی نقش استان‌های مرزی در ارتباط با کشور‌های همسایه را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت:سرپلذهاب نوک پیکان مقابله با دشمنان بعثی بوده و بیش از ۸۵۰ شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

معاون وزیر امور خارجه با بیان اینکه روند بازسازی در سرپل ذهاب در حال انجام است و شهر زیباتر و پیشرفته از گذشته در حال ساخته شدن است، گفت: حجم کار انجام شده در مناطق زلزله زده قابل تصور نیست که جای تشکر دارد از مهندس بازوند استاندار کرمانشاه به خاطر زحمت بسیار زیادی که در بازسازی مناطق زلزله زده داشته اند تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: رسانه‌ها به ویژه صداو سیما در بیان خدمات دولت به مردم تلاش ویژه‌ای داشته باشد.

عراقچی با بیان اینکه وزارت امور خارجه بیش از ۴۰ شهید را در طول عمر انقلاب اسلامی تقدیم نظام کرده است، افزود: حرکت خیرخواهانه وزارتخانه کاملاً مردمی و بدون ریالی هزینه از اعتبارات دولتی است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها