فرار ترامپ به عقب شمس اردکانی

فرار ترامپ به عقب

راضی نگهداشتن تولید‌کنندگان نفت در امریکا هم از نظر افزایش تولید و هم بالانگه‌داشتن قیمت جهانی نفت با وجود وعده به مردم امریکا که نفت ارزان خواهد شد.
بالاتر از جنایت خرمشاهی

بالاتر از جنایت

این روز‌ها طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است و ظاهراً کلیات این طرح نیز تصویب شده است.
پنجشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 23
کد خبر: ۱۱۸۵۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
آثار کبودی روی گردن پسر جوان راز قتل خانوادگی را فاش کرد.

تدبیر24»ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه ۲۱ اسفند مرگ مشکوک مرد جوانی به نام ناصر در خیابان بهمن‌یار از سوی مأموران کلانتری ۱۳۰ نازی‌آباد به بازپرس کشیک قتل و تیم تحقیق پایتخت اعلام شد.


در تحقیقات مقدماتی، برادر کوچک ناصر به کارآگاهان گفت: صبح قرار بود تا فرش داخل اتاق خواب را برای شست‌وشو به قالیشویی بفرستیم، برای برداشتن فرش به داخل اتاق‌خواب رفتم که متوجه شدم ناصر (۳۶ ساله) نفس نمی‌کشد. موضوع را به برادر دیگرم به نام قاسم و مادرم خبر دادم و با کمک آنها ناصر را به حمام برده و صورتش را شستیم اما بی‌فایده بود؛ به اورژانس زنگ زدیم که امدادگران بعد از معاینه برادرم مرگ او را تأیید کردند.


در شرایطی که اعضای خانواده ناصر مدعی بودند او به مرگ عادی فوت کرده، متخصصان پزشکی قانونی آثار کبودی ناشی از درگیری را روی بدن ناصر مشاهده کرده و علت مرگ را خفگی اعلام کردند. همزمان با اعلام نظریه پزشکی قانونی، کارآگاهان در تحقیقات دریافتند که ناصر، برادر دیگری به نام غلامرضا نیز دارد که معتاد است و خانواده وی را از پلیس مخفی کرده بودند. این در حالی بود که وی از زمان مرگ برادرش به طرز مرموزی ناپدید شده بود.


با توجه به شواهد، دلایل و قرائن به دست آمده، دستگیری غلامرضا در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. سرانجام در کمتر از ۲۴ ساعت از جنایت غلامرضا دستگیر شد.


وی در تحقیقات اولیه منکر هرگونه درگیری و ارتکاب جنایت شد اما پس از مشاهده آثار ناشی از درگیری روی بدنش به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: به همراه ناصر داخل اتاق خوابیده بودیم، صبح روز حادثه پس از بیدار شدن به سراغ ساک دستی‌ام رفتم تا قرص‌های ترک اعتیادم را بخورم اما هیچ قرصی داخل ساک نبود، متوجه شدم که ناصر تمام قرص‌ها را برداشته است. برادرم در حال سیگار کشیدن بود، از او خواستم تا قرص‌ها را به من پس بدهد، اما او مخالفت کرد و سر همین موضوع باهم درگیر شدیم. من روی سینه‌اش نشسته و گلویش را فشار دادم تا اینکه ناصر از ناحیه بینی و دهان دچار خونریزی شد و من خیلی ترسیدم. در همین هنگام برادر کوچکترم برای بردن فرش وارد اتاق شد و و فریاد زد که ناصر نفس نمی‌کشد. از ترسمان تصمیم گرفتیم که مرگ او را سکته نشان دهیم تا کسی به ما شک نکند.


سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم ۴۰ ساله پس از اعتراف به قتل با قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها