ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 04
کد خبر: ۱۱۸۶۸۵
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
باشگاه بارسلونا نسبت به اظهارات اخیر بازیکنان و سرمربی اتلتیکو مادرید واکنش نشان داد.
تدبیر24»بارسلونا می‌خواست به حواشی و مسائل دیدار شنبه شب برابر اتلتیکومادرید پایان دهد. باشگاه کاتالانی این کار را کرد و پاسخ اظهارات کوکه (همیشه در نوکمپ بازی می‌کنیم یک اتفاق می‌افتد) و دیگو پابلو سیمئونه در نشست خبری (بازیکنان بارسلونا هم توهین می‌کنند اما اخراج نمی‌شوند) را داد.

خوسپ ویوس، سخنگوی بارسلونا در این باره گفت: در چنین شرایطی آرشیو روزنامه‌ها همه چیز را برای ما آشکار می‌کند چون چند سال پیش در ورزشگاه خانگی‌مان یک گل ما را برابر اتلتیکو مردود اعلام کردند که باعث شد قهرمانی را از دست بدهیم. ما معمولاً در این باره صحبت نمی‌کنیم چون داورها قضاوت درست و اشتباه دارند. صحبت کردن در این باره کمی ناعادلانه و نامناسب است.

ویوس در ادامه از تیم داوری حمایت کرد و گفت: داور تصمیماتی می‌گیرد و ما نباید در رابطه با آن صحبت کنیم. به عقایدشان احترام می‌گذاریم و با آنها وارد بحث نمی شویم اما اگر تصور کنیم برخی از داوران با غرض ورزی سوت می‌زنند مشکل بزرگی داریم و ما نباید خود را وارد این مساله کنیم.

در دیدار شنبه شب که با پیروزی ۲ بر صفر بارسلونا به پایان رسید و تقریباً قهرمانی تیم کاتالانی در لالیگا قطعی شد دیگو کاستا در دقیقه ۲۸ به دلیل توهین به داور با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها