نباید دست به خودتحریمی بزنیم پازوکی

نباید دست به خودتحریمی بزنیم

ایران برای بازنگشتن به فهرست سیاه باید لوایح چهارگانه FATF را تصویب کند.تایید شورای نگهبان رسید. تصویب این لایحه به نفع اقتصاد ایران است
گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ بیگدلی

گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰

در همان ابتدا که بازرس مولر گزارش داد، کاملا به نفع ترامپ تمام شد که اعلام کرد پیروزی ترامپ هیچ ارتباطی به دخالت روس‌ها در انتخابات نداشته
يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 21
کد خبر: ۱۱۸۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
کارشناس سازمان هواشناسی خراسان جنوبی گفت: از امشب تا روز سه شنبه بارش‌های نیمه سنگین 20 تا 50 میلی متر و سنگین 50 تا 100 میلی‌متر در استان رخ می‌دهد.
تدبیر24»جواد نخعی اظهار کرد: پیرو اخطاریه روز پنجشنبه 22 فروردین ماه بارش‌های رگباری باران از روز گذشته در مناطق مختلف استان آغاز شده است.

وی گفت: در روز گذشته بارش 35 میلی متری از جفت رود شهرستان خوسف و بارش‌های بیش از 10 میلی‌متر در بخش‌هایی از شهرستان‌های نهبندان و سربیشه گزارش شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی خراسان جنوبی افزود: از امشب تا روز سه شنبه بارش‌های نیمه سنگین 20 تا 50 میلی متر و سنگین 50 تا 100 میلی‌متر در استان رخ می‌دهد.

نخعی با بیان اینکه سامانه بارشی در روزهای یکشنبه و دوشنبه از شدت بیشتری برخوردار است، تصریح کرد: این سامانه بارشی در نوار شرقی استان مانند شهرستان‌های زیرکوه، درمیان، سربیشه، نهبندان، خوسف، بیرجند، سرایان و حتی بخش‌هایی از بشرویه، طبس و فردوس شدت بیشتری دارد.

وی ادامه داد: این سامانه بارشی یکی از سامانه‌های بی نظیر در استان است و به صورت رگبار شدید باران، تگرگ، صاعقه و وزش باد شدید موقتی خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی خراسان جنوبی با بیان اینکه کاهش دمای بین 6 تا 10 درجه فردا در استان پیش بینی می‌شود، خاطرنشان کرد: هم‌استانی‌ها از چرای دام، مسافرت‌های غیرضرور، رفتن به ارتفاع، قرار گرفتن در مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی خودداری کنند.

نخعی یادآور شد: عشایر شهرستان‌های سربیشه، درمیان و حاجی‌آباد در این مدت مراقبت‌های لازم را داشته باشند و با توجه به احتمال طغیان رودخانه‌ها مردم در مسیل ‌ها قرار نگیرند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها