فرار ترامپ به عقب شمس اردکانی

فرار ترامپ به عقب

راضی نگهداشتن تولید‌کنندگان نفت در امریکا هم از نظر افزایش تولید و هم بالانگه‌داشتن قیمت جهانی نفت با وجود وعده به مردم امریکا که نفت ارزان خواهد شد.
بالاتر از جنایت خرمشاهی

بالاتر از جنایت

این روز‌ها طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است و ظاهراً کلیات این طرح نیز تصویب شده است.
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 22
کد خبر: ۱۱۸۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه امروز (۳ اردیبهشت) بارش باران در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی شدید است از وزش باد شدید در استان‌های تهران، البرز، قزوین، قم، مرکزی و اصفهان خبر داد.
تدبیر24»احد وظیفه اظهارکرد: تحلیل داده‌های هواشناسی نشان می‌دهد که با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز (۳ اردیبهشت) بارش باران و گاهی وزش باد شدید در بخش‌هایی از شمال غرب، غرب، زاگرس مرکزی، شمال و ارتفاعات البرز واقع در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان رخ خواهد داد که در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش به‌صورت برف پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: امروز (۳ اردیبهشت) بارش باران و در پاره‌ای مناطق رعد و برق و وزش باد شدید در بخش‌هایی از شمال شرق و جنوب شرق کشور رخ می‌دهد که در ارتفاعات و مناطق کوهستانی شمال شرق بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه شدت بارش امروز (۳ اردیبهشت) در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و نیمه شمالی خراسان رضوی است، گفت: امروز در نیمه شرقی کشور و استان‌های تهران، البرز، قزوین، قم، مرکزی و اصفهان وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود و برای شرق و جنوب شرق کشور خیزش گرد و خاک نیز رخ خواهد داد.

وظیفه با بیان اینکه فردا (۴ اردیبهشت)، بارش به شمال شرق، شرق دریای خزر و قسمت‌هایی از زاگرس مرکزی محدود خواهد شد،اظهار کرد: از پس فردا (۵ اردیبهشت) بارش پراکنده باران برای قسمت‌هایی از شمال غرب و شمال شرق کشور و ارتفاعات البرز در استان تهران پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امروز(۳ اردیبهشت) دریای خزر مواج و طوفانی خواهد بود،گفت: طی امروز تا پنجشنبه (۳ تا ۵ اردیبهشت) خلیج فارس و طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تنگه هرمز و دریای عمان مواج پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه همچنین تاکید کرد که روند کاهش دما تا صبح روز چهارشنبه (۴ اردیبهشت) در شمال غرب، غرب سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز و مرکز کشور بین ۴ تا ۷ درجه و صبح چهارشنبه تا صبح جمعه کاهش دما در شمال شرق و شرق کشور بین ۴ تا ۷ درجه خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: فردا (۴ اردیبهشت)، هوای تهران صاف تا قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز ۱۶ و ۵ درجه سانتیگراد می‌رسد. پس‌فردا (۵ اردیبهشت)، آسمان پایتخت صاف تا قسمتی ابری با بیشترین و کمترین دمای ۱۹ و ۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها