سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 22
کد خبر: ۱۱۸۹۵۱
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
رئیس شورای شهر تهران گفت: احتمال دارد بهای آب از ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش پیدا کند.
تدبیر24»محسن هاشمی در پایان صد و سی و هفتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز بحث مهمی در دستور کار شورای شهر تهران در ارتباط با موضوع آب تهران بود.

وی افزود: البته در جلسه قبل لایحه‌ای در این ارتباط مطرح شده بود و اعضای شورای شهر تهران درخواست ارائه گزارش در این حوزه را داشتند که در نهایت این گزارش در اختیار شورای شورای شهر تهران قرار گرفت و بختیاری مدیر عامل سازمان آب و فاضلاب استان تهران، گزارشی در این زمینه ارائه کرد.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: در این جلسه و پس از ارائه گزارش مدیر عامل سازمان آب و فاضلاب استان تهران، اعضا سوالات خود را مطرح کردند و در نهایت کلیات لایحه اشاره شده به تصویب رسید که بر اساس تصویب اعضای شورای شهر تهران، اجازه استفاده از تبصره ۳ برای تأمین هزینه‌های تأسیسات و توسعه نحوه آبرسانی به شهروندان به شرکت آب و فاضلاب تهران داده شد.

وی گفت: البته این لایحه دارای یک ماده و ۱۱ تبصره است که در جلسه بعدی به جزئیات آن و تبصره آن رسیدگی خواهد شد.

هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا با تصویب این لایحه، قیمت آب در شهر تهران افزایش پیدا می‌کند یا خیر گفت: در حال حاضر نمی‌تواند قیمت قطعی اعلام کرد، اما بین ۱۰ الی ۱۵ درصد هزینه آب در شهر تهران اضافه خواهد شد و این درآمد صرف سیستم آبرسانی زیر زمینی شهر تهران خواهد شد و البته درباره اعلام قطعی در جلسه بعدی تصمیم‌گیری خواهد شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها