فرار ترامپ به عقب شمس اردکانی

فرار ترامپ به عقب

راضی نگهداشتن تولید‌کنندگان نفت در امریکا هم از نظر افزایش تولید و هم بالانگه‌داشتن قیمت جهانی نفت با وجود وعده به مردم امریکا که نفت ارزان خواهد شد.
بالاتر از جنایت خرمشاهی

بالاتر از جنایت

این روز‌ها طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است و ظاهراً کلیات این طرح نیز تصویب شده است.
سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 21
کد خبر: ۱۱۹۰۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
تصاویری از یک مرد ایتالیایی منتشر شده که روی سر او خطوط عمیق و عجیبی دیده می شود. به گفته پزشکان این خطوط در نتیجه ترشح بیش از حد هورمون رشد به وجود آمده اند.
تدبیر24»پزشکان تصاویری از خطوطی به شکل الگوهایی غیر معمول روی سر مردی منتشر کرده‌اند. دلیل به وجود آمدن الگوها روی سر مرد، اختلالی است که سبب می‌شود بدن او هورمون رشد زیادی ترشح کند.

این مرد ۳۷ ساله ایتالیایی که نام او فاش نشده، متوجه چند چین پوستی شد که شبیه چین‌های یک لحاف به نظر می‌رسیدند و به همین دلیل به پزشک مراجعه کرد. علاوه بر این اختلال مرد جوان دارای پاها و دستانی بزرگ بود. فک پایین این مرد نیز برجسته بود. تمام این عوامل نشان دهنده یک اختلال نادر به نام «آکرومگالی» بود.

این اختلال سبب می‌شود اندازه استخوان‌ها بسیار بزرگ‌تر شود.

پزشکان معتقدند ضخیم شدن و عمیق شدن این خطوط روی پوست سر اختلالی است که cutis verticis gyrata نام دارد. آنها معتقدند این اختلال در برخی موارد با آکرومگالی نیز مرتبط بوده است.

هرچند پزشکان در «پادوا «پس از تشخیص بیماری این مرد را درمان کرده‌اند اما به گفته آنان این خطوط عمیق روی سر او از بین نمی‌روند.

نخستین بار همسر این مرد متوجه خطوط عجیب روی سر همسرش شد اما بقیه نشانه‌های بیماری به تدریج ظهور کردند.


خطوط عجیب و غریب روی سر مرد ایتالیایی +عکس

خطوط عجیب و غریب روی سر مرد ایتالیایی +عکس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها