از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 21
کد خبر: ۱۱۹۳۲۰
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
قهرمان وزنه برداری المپیک همراه بیمه رازی و البته نه در قالب ورزشکار در لیگ برتر وزنه برداری حاضر می‌شود.
تدبیر24»در حالی که گفته می‌شد شاید بهداد سلیمی برای فصل جدید لیگ برتر وزنه برداری بخواهد با تیم پیام ارتباطات حاضر شود اما این وزنه بردار همچنان همکاری خود را با تیم بیمه رازی ادامه می‌دهد اما این مرتبه در نه قالب ورزشکار بلکه در یک سمت جدید این تیم را همراهی خواهد کرد.

سلیمی در گفتگو با ایسنا در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است با تیم پیام ارتباطات در لیگ برتر شرکت کند یا خیر تاکید کرد: فعلاً خبر خاص و جدیدی در این مورد ندارم و مقداری مشکلات هست از طرفی اولویت من بیمه رازی است چون چند سال است تیمداری کرده و وزنه برداری را حمایت می‌کند. با مسئولان بیمه رازی هم صحبت کردیم به نتایج خوبی رسیدیم.

او در پاسخ به این پرسش که با چه سمتی با بیمه رازی همکاری می‌کند، گفت: هنوز در این مورد صحبت نکردیم اما قطعاً به عنوان ورزشکار فعالیت ندارم و در قسمت‌های جدید فعالیت خواهم کرد. فدراسیون که جلسه لیگ را بگذارد و کارهای ثبت نام را انجام دهیم سپس در مورد تقسیم کار صحبت خواهیم کرد.

او همچنین در مور حضورش در کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک نیز گفت: رییس کمیسیون صلح و ورزش پیشنهاد همکاری به من داد و فعلاً قرار است جلسه‌ای داشته باشیم و در مورد آن صحبت کنیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها