ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 09
کد خبر: ۱۱۹۴۲۴
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
مجری و گزارشگر مشهور فوتبال ایران این روزها به اندازه ایی تغییر ظاهر داده که بسیاری را نگران شرایط جسمی خود کرده است.
تدبیر24»درحالی که کمتر از ده روز از آخرین گزارش فوتبال جواد خیابانی می گذرد و درحالی که بعد از آسیب دیدگی در دوره جام ملتهای آسیا و گزارش‌هایش در آن دوره و اجراهایش در برنامه های آن روزها، او تا روزی که گزارش تصویری در خیریه کمک به سیل زدگان در عید منتشر کرد. قبل از عید هم یکبار در بحبوحه حاشیه های عادل فردوسی پور با سرهنگ علیفر، مزدک میرزایی و پیمان یوسفی در برنامه عیدانه ورزش و مردم مرحوم شفیع حاضر شده بود و بعد از این‌ها حضور تصویری خاصی نداشته است ، یک تصویر با سری تراشیده ، چهره ای که خیلی لاغر شده وکمی گرد پیری بالای ۵۰ سالگی بر آن نشسته ، حتی همکاران گزارشگرش را شوکه کرد که در این چند وقته چه اتفاقی برای جواد افتاده است.

خیابانی البته در پیامی کوتاه بی‌اشاره به لاغری و حاشیه‌هایی که برایش ساخته ، یکی از آن متن‌های احساسی‌اش را نوشته و تاکید کرده حالش خوب است. این مجری و گزارشگر ورزشی اما در یکی دو سال گذشته که حسابی افزایش وزن پیدا کرده بود، خودش چندین بار به درد ستون فقراتش اشاره کرده بود که نیاز به جراحی و باز کردن کانال‌های عصب نخاعی در مهره‌های پایینی‌اش دارد. دردی که باعث شده بود در جوانی گلری و بازی فوتبال حرفه‌ای را کنار بگذارد و فشار وزن بیشترش کرده بود.

چرا جواد خیابانی این قدر لاغر شده است؟ +عکس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها