روزهاي سخت پزشكان خداکرمی

روزهاي سخت پزشكان

جامعه پزشكي هيچ انتظاري از مردم ندارد به جز اينكه در خود مراقبتي و رعايت بهداشت و مشاركت در برخورد هدفمند با كرونا ويروس مشاركت كنند.
موارد آماري در مورد كرونا شکوری راد

موارد آماري در مورد كرونا

در مورد كرونا چندين آمار وجود دارد و يا مي‌تواند وجود داشته باشد ولي نوعا جابه‌جا مطرح و موجب اضطراب و سردرگمي مي‌شود.
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 29
کد خبر: ۱۱۹۷۲۶
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
رفتار برخی نمایندگان در سال آخر عمر مجلس تبلیغاتی است. واقعیتی که انکارناپذیر است اما رفتار این طیف از نمایندگان را نباید به همه مجلسی‌ها تعمیم داد.
تدبیر24»به هرحال نماینده‌ای که چندسال مشغول به فعالیت است طبیعی است که به‌دنبال این باشد که کارها و اقداماتش را به مردم حوزه‌اش انعکاس دهد. اگر از این بعد به قضیه نگاه کنیم از نظر من تبلیغات حتی مثبت هم است. مشکل اما آنجا به‌وجود می‌آید که برخی رفتارها رنگ و بوی پوپولیستی به خود می‌گیرد. رفتارهایی که در ماه‌های باقیمانده تا انتخابات مجلس از سوی برخی مشاهده می‌شود که مناسب شأن مجلس و نماینده نیست. نماینده به‌عنوان وکیل مردم در پارلمان باید در جهت حل مشکلات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و... حرکت کند و راهگشا باشد نه اینکه دنبال رای جمع‌کردن برای خودش باشد. من شعارم این است که فضا را تا زمان ثبت‌نام کاندیداها، انتخاباتی نکنیم. به تمامی رقبای خودم نیز در منطقه گفته‌ام من این یک‌سال را با کلیه امکانات و ارتباطاتی که با وزارتخانه‌ها و دیگر بخش‌های اجرایی دارم تلاش خواهم کرد که مطالبات منطقه را پیگیری کنم. بعد از آن وارد فضای رقابت شویم. رقبای انتخاباتی با جوسازی‌کردن قطعا به هیچ‌جایی نخواهند رسید. برخی از نمایندگانی که وابسته به جریان فکری خاصی ممکن است باشند در این سه‌سال با روش‌هایی چون سوال از وزرا، استیضاح، عزل وزیر و... تلاش کرده‌اند که مطالبات خود را دنبال کنند ولی من این روش‌ها را نمی‌پسندم، برای حل بحران‌های موجود در کشور باید در تعامل با هم پیش برویم.


قاسم میرزایی نیکو، عضو فراکسیون امید مجلس دهم
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها