لازمه احساس همدلی مردم با دولت پیرمؤذن

لازمه احساس همدلی مردم با دولت

مسئولان می‌خواهند مردم در برابر فشارها، تحریم‌ها مقاومت کنند اما باید به این واقعیت مسلم اعتقاد داشته باشند که جامعه ما ذاتاً متکثر و متنوع است و به هرحال عقاید، سلایق، منافع و مصالح مختلفی در آن وجود دارد.
۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها فرازی

۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها

با توجه به فرارسیدن چهارمین سال تصویب برجام بهتر است نگاهی به پشت سرمان بیندازیم تا ببینیم توافق هسته‌ای در چه شرایطی امضا شد و پس از آن چه اتفاقاتی به وقوع پیوست.
جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 19
کد خبر: ۱۱۹۷۳۸
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
مشاور وزیر بهداشت در امور بهداشتی از افتتاح پرونده الکترونیک سلامت در روز سه شنبه چهارم تیر ماه با حضور رئیس جمهور خبر داد.

تدبیر24»محمد آسایی اردکانی مشاور وزیر بهداشت در امور بهداشتی با بیان اینکه پرونده الکترونیک سلامت فردا با حضور رئیس جمهور و وزیر بهداشت رونمایی می‌شود، اظهار کرد: از فردا این پرونده در سراسر کشور اجرایی خواهد شد و همه ایرانیان می‌توانند از پرونده سلامت خود استفاده کنند.


وی ادامه داد: مبتلایان به بیماری‌های واگیر و غیر واگیر با پرونده الکترونیک سلامت مورد رصد و پایش قرار می‌گیرند و تمام خدمات و هزینه‌های درمان بیماری در پرونده الکترونیک سلامت ثبت می‌شود.

مشاور وزیر بهداشت در امور بهداشتی اظهار کرد: با اجرایی شدن پرونده الکترونیک سلامت ما از خدمات تکراری جلوگیری می‌کنیم؛ به عنوان مثال ممکن است فردی در یک روز به چهار پزشک مراجعه کند و هر پزشک یک دستور دارویی و تشخیصی تجویز کند که این هزینه‌های نظام سلامت را بالا می‌برد، اما به کمک پرونده الکترونیک سلامت می‌توان از خدمات اضافی جلوگیری و هزینه‌ها را کنترل کرد.

آسایی بیان کرد: پرونده الکترونیک سلامت موجب صرفه جویی منابع زیادی در حوزه سلامت می‌شود، اما استفاده از این پرونده مشارکت مردم بخش خصوصی و همه بخش‌های خدمت‌رسان در حوزه سلامت را می‌طلبد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها