سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 25
کد خبر: ۱۱۹۸۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
محبوبیت مگان رپینو باعث شد طرفدارانش او را رییس جمهور آمریکا بنامند و بیوگرافی‌اش را در ویکی پدیا تغییر دهند.

تدبیر24»مگان رپینو پس از درخشش در جام جهانی فوتبال زنان در فرانسه و مخالفتش علیه دولت دونالد ترامپ طرفداران زیادی پیدا کرد. پس از این اتفاق کاپیتان تیم ملی بانوان آمریکا در ویکی‌پدیا به عنوان رییس جمهور این کشورخوانده شد. بیوگرافی رپینو توسط هوادارنش ویرایش شد و آنها او را با این عنوان خطاب کردند.

برخی کاربران با این روش از حرکت بازیکن سیاتل حمایت کردند. مهاجم آمریکایی به نشانه اعتراض سرود ملیکشورش را در جام جهانی ۲۰۱۹ فرانسه نمی‌خواند.

پس از ویرایش بیوگرافی رپینو، ویکی پدیا تصمیم گرفت ویرایش صفحه این بازیکن را بلاک کند تا کسی نتواند آن را تغییر دهد.

اعتراض‌های رپینو مورد توجه کل دنیا قرار گرفته است. پاسخ او به دعوت به کاخ سفید منفی بود. پس از این اتفاقانتقادهای ترامپ به این بازیکن آغاز شد اما کاپیتان تیم ملی بانوان آمریکا از تصمیمش پشیمان نشد و قصد ندارد در کاخ سفید حاضر شود.

آمریکا در جام جهانی ۲۰۱۹ فرانسه نتایج خیلی خوبی کسب کرده و حتی یک شکست هم تجربه نکرده است. این تیم در مراحل حذفی اسپانیا و فرانسه را پشت سر گذاشت و در نیمه نهایی با انگلیس بازی خواهد کرد. سه شنبه مشخص خواهد شد تیم جیل الیس می‌تواند به فینال راه یابد یا نه.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها