از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 22
کد خبر: ۱۱۹۸۴۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی از مأموریت لاریجانی به هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین برای پیگیری علل افزایش نیافتن حقوق کارمندان دولت خبر داد.
تدبیر24»حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین اخبار درباره وضعیت افزایش حقوق کارمندان دولت، گفت: با وجود اینکه بیش از 3 ماه از سال 98 سپری شده، هنوز دولت مصوبه مجلس درباره افزایش 400 هزار تومانی حقوق کارمندان به علاوه 13 درصد را اجرا نکرده است.

وی با انتقاد از دولت برای افزایش ندادن حقوق کارمندان دولت، اظهار داشت: طبق مصوبه مجلس، مقرر شد که حقوق تمامی کارمندان دولت در همه سطوح با توجه به میزان نرخ تورم، 400 هزار تومان از ابتدای امسال اضافه شود، البته این رقم به اضافه 13 درصد بود که متأسفانه دولت این مصوبه را اجرا نکرده است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: در جلساتی که در هیئت‌رئیسه مجلس برای پیگیری وضعیت افزایش حقوق کارمندان تشکیل شده، جمع‌بندی این است که تخلفات از سوی دولت برای افزایش ندادن حقوق کارمندان دولت محرز شده و دولت هم می‌خواهد این تخلفات را اصلاح کند.

حاجی‌بابایی اضافه کرد: آقای لاریجانی رئیس مجلس به هیئت‌ تطبیق مصوبات دولت با قوانین مأموریت داده تا موضوع افزایش ندادن حقوق کارمندان دولت را پیگیری کند، البته این هیئت نیز به جمع‌بندی‌هایی در این زمینه رسیده است.


وی اضافه کرد: موضوع تخلف دولت در اجرا نکردن مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان به دیوان محاسبات نیز ارجاع شده و این دیوان نیز در حال بررسی است.

نماینده مردم همدان در مجلس یکی از دلایل اجرا نشدن مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان از سوی دولت را ضعف نظارتی مجلس دانست و گفت: دولت باید قانون افزایش حقوق کارمندان را اجرا کند، مجلس اگر با قدرت در برابر بی‌قانونی بایستد، هیچ دستگاهی نمی‌تواند قانون را اجرا نکند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: جلسات هیئت‌رئیسه مجلس به طور مرتب برای پیگیری افزایش حقوق کارمندان دولت تشکیل می‌شود و این هیئت‌ پیگیر موضوع است، این امیدواری نیز وجود دارد که افزایش حقوق کارمندان در طی ماه‌های آتی اِعمال شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها