از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - 2019 October 23
کد خبر: ۱۱۹۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
وزیر دفاع:
وزیر دفاع گفت: ایران قدرت طراحی و ساخت مایحتاج نیروی دریای خود من جمله رادار و موشک را دارد.
تدبیر24»امیر سرتیپ حاتمی در حاشیه مراسم تحویل شناور‌های کلاس "حیدر" به فرماندهی مرزبانی گفت: جمهوری اسلامی ایران ساحل دریایی طولانی دارد و دریا در آینده قطعا یکی از فرصت‌های استراتژیک ما خواهد بود.

سرتیپ حاتمی افزود: برای اینکه بتوانیم این فرصت را با وجود تهدیدات موجود از طرف دشمنان جمهوری اسلامی ایران به نحو احسن استفاده کنیم ما مکلف به این هستیم که برنامه دفاع دریایی قوی را پایه ریزی کرده تا از آن استفاده کنیم چرا که به حمدلله گام‌های ما در زمینه‌های تجاری و نظامی به شدت استوار است و ما امروز توانایی ساخت و طراحی همه جنگ افزار‌های دریایی سطحی و حتی زیر سطحی را دارا هستیم، ما می‌توانیم تمام احتیاجات خود را در زمینه‌های موشک، راداری و اپتیکی با توکل بر خدا و تکیه بر عزم و اراده و از خودگذشتگی نیروی انسانی بسازیم و به فضل خدا تا الان توانسته ایم از آب‌های سرزمینی خو دفاع کرده و امنیت آن را همواره تضمین کنیم.

وی در ادامه با اشاره به استقلال و قدرت جمهوری اسلامی ایران گفت: نه آمریکا و نه هیچ قدرت دیگری نمی‌تواند ایران را تهدید کند و ما اصلا چنین اجازه‌ای به آن‌ها نخواهیم داد. بی شک همانگونه که رهبر انقلاب نیز فرمودند هر طرفی که جمهوری اسلامی ایران را تهدید کند، هر قدمی را بردارد با واکنش مواجه خواهد شد. امروز این حرف را صراحتا اعلام می‌کنیم تا همه میزان قدرت ما را بدانند.

سرتیپ حاتمی در پاسخ به سوالی در خصوص درخواست نخست وزیر رژیم صهیونیستی از اروپایی‌ها برای پاسخ به گام دوم ایران گفت: نتانیاهو انسان پستی است، اما جمهوری اسلامی ایران دارای صبری استراتژیک است و همه التزامات خود را به درستی انجام می‌دهد و همه دنیا می‌دانند که دولت و ملت ما در این عرصه سربلند است چرا که به آنچه که قول داده بودیم پایبند ماندیم و این آن‌ها هستند که از برجام خارج شدند، اما تمام اقدامات ما در چارچوب برجام است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها