سخن جمهور به رئیس‌جمهوری ربیعی

سخن جمهور به رئیس‌جمهوری

توسعه استانی سیستان‌وبلوچستان هم چیزی نیست که صرفاً بتوان از طریق رهنمود‌های مرکزگرایانه به آن رسید و ما مرکزنشینان باید صدای جوامع محلی باشیم.
محور گاندو- پمپئو علیه دیپلماسی کم هزینه ظریف ذاکریان

محور گاندو- پمپئو علیه دیپلماسی کم هزینه ظریف

وزیر امور خارجه ایران از ابتدای آغاز مسئولیت خود سعی کرد بر پایه مبانی علمی، حرفه‌ای و تخصصی دانش روابط بین‌الملل عمل کند.
شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 20
کد خبر: ۱۱۹۹۹۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد:در سایه مدیریت ‎جوان کارآمد ‎بهزیستى وبا پیگیری ویژه از ‎دولت و ‎مجلس و عنایت خاص آنها، در سال جاری نه تنها 200 هزار خانوار از لیست مستمری بگیران سازمان حذف نشد، بلکه 178هزار خانواری که مستمریشان تکنفره بود، مستمری خود را از این پس بر اساس تعداد نفرات خانوارشان میگیرند.
تدبیر24»وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد:در سایه مدیریت ‎جوان کارآمد ‎بهزیستى وبا پیگیری ویژه از ‎دولت و ‎مجلس و عنایت خاص آنها، در سال جاری نه تنها 200 هزار خانوار از لیست مستمری بگیران سازمان حذف نشد، بلکه 178هزار خانواری که مستمریشان تکنفره بود، مستمری خود را از این پس بر اساس تعداد نفرات خانوارشان میگیرند ‌و این یعنى با رفع تبعیض ناخواسته زندگى ١٧٨ هزار خانوار ‎بهزیستى که مستمرى شان را بر اساس تعداد نفرات خانوارشان خواهند گرفت به لطف خدا بهبودنسبى مى یابد.


بودجه ١٧٠٠میلیارد تومانی سال ٩٧مستمری مددجویان بهزیستی به ٢٧٦٠میلیارد تومان در سال ٩٨علیرغم همه محدودیتها افزایش یافت. ‎ ‌در سایه ‎جوانگرایى و ‎مدیریت ‎جوان و کارآمد بخش ‎تعاون از ‎اقتصاد ایران در هفته تعاون براى اولین بار تعاونى ها از نعمت صندوق تامین منابع مالى خرد تضمین شده که تحولى در عرصه حمایت از تعاونى هاى نوبنیاد و ‎دانش بنیان است برخوردار شدند. ‌

با توجه به اجراء برنامه نهضتى ‎جوانگرایى ‎نخبگان در عرصه مدیریت عالى کشور از این پس مستمراً نتایج و ثمرات ارزشمند مدیریت جوانان منصوب در پستهاى مدیریت عالى وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعى باستحضار ملت بزرگوار کشور خواهد رسید.
برچسب ها: شریعتمداری
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها