ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 15
کد خبر: ۱۱۹۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
فياض زاهد:
یک تحلیگر مسائل سیاسی گفت: دولت باید برای مقابله با جریانات تخریبی در جهت بازسازی عقبه فکری و اجتماعی خود وارد عمل شود.
تدبیر24»یک تحلیگر مسائل سیاسی گفت: دولت باید برای مقابله با جریانات تخریبی در جهت بازسازی عقبه فکری و اجتماعی خود وارد عمل شود.

فیاض زاهد تحلیگر مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار  سایت روزنو  درباره تخریب دولت ار سوی برخی از جریانات تندرو و رسانه ملی که بودجه آن از صدا و سیما تامین می‌شود در شرایطی که کشور از سوی دولت‌های برزگ در حال تخریب است اظهار کرد: بنده معتقدم که یک نوع بزرگنمایی با رویکرد تخریبی علیه دولت در حال شکل‌گیری است.

وی افزود: کسانی که مسئول اصلی ایجاد شبکه‌های تخریبی هستند با نزدیک شدن به انتخابات مجلس و با توجه به قدرت مالی و‌ رسانه‌ای که در اختیار دارند در واقع از سیستم تبلیغاتی ناشیانه هرچه دروغ بزرگتر اثرگذارتر استفاده می‌کنند.

این تحلیگر مسائل سیاسی تصریح کرد: آنچه این روزها شاهد آن هستیم نوعی رفتار ستون پنجمی است که وقتی کسی در حال جنگ تمام عیار است اینگونه رویکردها اتخاذ می‌شود.

زاهد خاطرنشان کرد: به نظر من بخشی از این رفتارها مشکوک است و ریشه در موضوعات مختلف از جمله نفوذ و توطئه کشورهای خارجی دارد که بدون شک باید در مقابله با آن برخورد شود.

وی تاکید کرد: بخشی از رویکردهای تخریبی صورت گرفته علیه دولت شخصی است و بخشی هم در جهت ناکارآمدکردن و فلج کردن دولت صورت می‌گیرد که متاسفانه در هر دوبخش منتقدان دولت موفق بودند.

این تحلیگر مسائل سیاسی گفت: بی‌تدبیری دولت و عدم داشتن یک رویکرد مشخص سبب شده است که تا به امروز منتقدان و البته جریانات تندور در تخریب دولت به اهدافی که مدنظرشان بوده است دست پیدا کنند.

زاهد درباره اینکه چه تدبیری را باید برای مقابله با این اهداف تخریبی اتخاذ کرد اظهار کرد: من فکر می‌کنم دولت به یک بازانسجام جدی در حوزه افکار عمومی و اطلاع‌رسانی نیاز دارد که شاید با آمدن آقای ربیعی دنبال این هستند که چنین سازوکارهایی را سازمان دهند که باید آن را به فال نیک گرفت.

وی تصریح کرد: در وضعیت فعلی دولت عقبه سیاسی و اجتماعی خودش را از دست داده و رابطه خودش را با نهادهای مرجع از دست داده است از این رو بدون شک در فضای امروز و برای بهبود این وضعیت باید به صورت جدی وارد عمل شود تا بتواند در مدت باقی‌مانده از عمر دولت در راستای تحقق مطالبات مردم و رویکردهای مدنظر خودش و از همه مهم‌تر 
سیاست‌های تخریبی منتقدان وارد عمل شود.

این تحلیگر مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: اینکه جریانات منتقد در نهادهای مختلف از جمله صدا و سیما در راستای تخریب دولت وارد عمل شدند به هیچ وجه قابل قبول نیست و در این شرایط جز تضعیف منافع ملی دستاورد دیگری را در بر ندارد و بدون شک قابل تاسف است که ما شاهد چنین رفتارهایی در کشور هستیم لذا باید برای مقابله با این رویکردها یک بسیج مردمی صورت گیرد تا مولفه‌های وحدت به بهترین شکل ممکن در کشور عملیاتی شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها