بشار اسد و آینده‌ سوریه دستمالی

بشار اسد و آینده‌ سوریه

روز جمعه در ژنو، نخستین نشست پنج روزه کمیته‌ تدوین قانون اساسی سوریه به پایان رسید.
عادلانه‌سازی یارانه بنزین ربیعی

عادلانه‌سازی یارانه بنزین

دولت پس از بررسی کارشناسی به این نتیجه رسید که بهترین راهکار، سهمیه‌بندی بنزین برای هر خودرو و افزایش قیمت بنزین غیرسهمیه‌ای به 3 هزار تومان است.
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 20
کد خبر: ۱۲۰۱۰۴
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
خانم شیما سادات مصطفوی پور به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت منصوب کرد.
تدبیر24»در حکمی از سوی دکتر مسعود چینی‌گر زاده مدیرکل انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت، شیما سادات مصطفوی پور به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت برگزیده شد. انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت چندسالیست با حضور داوطلبانه پزشکان و پیراپزشکان و پرستاران برجسته کشور و خیرین سلامت در ایران، آغاز به کار کرده است.

این سازمان مردم نهاد بین‌المللی در زمینه درمان بیماری‌های رایج به گونه رایگان در منطقه‌های محروم استان‌های گوناگون ایران و برخی کشور‌های آفریقایی، توانسته است گامی مؤثر در زمینه پیشگیری و درمان بیماری‌های رایج در ایران و جهان بردارد. 

با توجه به اقبال چشمگیر مردم، پس از اعزام تیم پزشکان صلح و سلامت در ایران و دیگر کشور‌های جهان، کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت برای حضور سفیران سلامت ایران شامل هنرمندان برجسته، پژوهشگران نامدار و قهرمانان ورزشی و خیرین سلامتی راه‌اندازی شده است. 

برای راه‌اندازی کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت در گام نخست، مصطفوی پور در پیشینه خود، دکترای مدیریت ، ریاست حوزه های اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران ، سازمان ورزش و دبیر هیات ورزشهای همگانی استان تهران و… را دارد به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی این انجمن در سطح ملی و فراملی از سوی دکتر مسعود چینی‌گر زاده (مدیرکل انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت) منصوب شده است.

 در بخشی از این ابلاغ خطاب به مصطفوی پور آمده است: با عنایت به تجربه و تخصص حضرت‌عالی ، بدین وسیله جناب‌عالی را به عنوان دبیر کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت منصوب می‌نمایم. بهره‌گیری از توان اندیشمندان و استادان دانشگاه و نخبگان اقتصادی و راه‌اندازی کمیته مشارکتهای مردمی انجمن جهانی پزشکان صلح و سلامت و ارتباط با سازمان‌های مردم نهاد فعال از جمله وظایف دبیر کمیته مشارکتهای مردمی این انجمن خواهد بود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها