قيمتش چند؟ مهرداد احمدي شيخاني

قيمتش چند؟

به يكي از آشنايان ملكي به ارث رسيده كه با دو تن ديگر آن را شريك هستند. ساختماني قديمي است كه به خرج افتاده و از هر طرف كه مي‌گيرند، يك طرف ديگرش به خرج مي‌افتد و هر روز براي ساكنينش كه اين سه تن با خانواده‌هاي‌شان باشند، دردسر تازه‌اي درست مي‌كند.
اصناف؛ راه‌حل یا بخشی از مشکل؟ حمزه نوذری

اصناف؛ راه‌حل یا بخشی از مشکل؟

گروه‌های ثانوی که میان دولت و افراد جامعه قرار می‌گیرند، نقش مهمی در حیات اقتصادی و اجتماعی جامعه ایفا می‌کنند؛
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 03
کد خبر: ۱۲۰۲۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
مرد جوان اندونزیایی به نام " مدی باستونی " در طی یک چالش برای ذخیره و نجات محیط زیست، تصمیمی عجیب و در عین حال بسیار شوکه کننده‌ای را گرفت.
تدبیر24»او در طی این تصمیم از روستای خود در جاوا شرقی به سمت پایتخت واقع در جاکارتا که یک مسافت ۸۰۰ کیلومتری می‌باشد را پیاده روی کند. اما این یک پیاده روی ساده و عادی نبود و او در این ۸۰۰ کیلومتر به پشت راه رفت و شروع این چالش دقیقا در ژوئیه بود.

علت عجیب عقبکی راه رفتن مرد جوان+عکس

مدی در طی این چالش به گونه‌ای حرکت کرد که در روز ۷۴ مین استقلال اندونزی در ۱۷ اوت در کنار رئیس جمهور قرار گیرد و با او صحبت کند. هدف اصلی این مرد اندونزیایی این بود تا از شخص رئیس جمهور درخواست کاشت انبوه درخت در نزدیکی روستای آن‌ها کرد تا به محیط زیست منطقه خود کمک کند.

او همچنین اعلام کرد که فعالان محیط زیست منطقه ان‌ها هم اکنون در حال فعالیت هستند و با کمک شخص رئیس جمهور می‌توانند هر چه بهتر به محیط زیست کمک کنند. او در این راهپیمایی با استفاده از لوله‌های جوش خورده و آینه نصب شده استفاده کرد تا بتواند از آن برای دید خود استفاده کند و در کوله پشتی اش تعداد وسیله به ارزش ۲۱ دلار را حمل می‌کرد و بعد از رسیدن به مقصد آن‌ها را اهدا کرد

با این حال علیرغم رکورد جالب او در پیاده روی بصورت برعکس، امیدواریم تا او توانسته باشد برای روستا و آبادی که ساکن آنجا است، محیطی کاملا پاکیزه و سبز را به ارمغان آورده باشد. با این حال هنوز ملاقات او با رئیس جمهور توسط رسانه‌های معتبر تائید نشده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها