ويروس بي‌اعتمادي تاجرنیا

ويروس بي‌اعتمادي

موضوع ويروس كرونا و نگراني كه از ابتلا به آن مطرح شده است، به نظر مي‌رسد تبعات بيشتري از خطرات و پيامدهاي ناشي از فراگير شدن آن داشته باشد.
نگاه جناحي ،آفت عدالت هاشمی

نگاه جناحي ،آفت عدالت

يكي از آفاتي كه همواره دستگاه قضا را تهديد مي‌كند همين غلبه نگاه سياسي جناحي بر نگاه عدالت‌محور است.
پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 20
کد خبر: ۱۲۰۳۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
عضو حزب اعتماد ملی گفت: عده‌ای با لیست امید وارد مجلس شدند اما به محض ورود به مجلس خرجی و راه خود را از اصلاح‌طلبان جدا کردند.
تدبیر24»محمدرضا خباز  عضو حزب اعتماد ملی در گفت وگو با سایت روزنو درباره استراتژی اصلاح‌طلبان برای ورود به انتخابات مجلس اظهار کرد: هر جریان سیاسی در داخل کشور به ویژه اصلاح‌طلب و اصولگرا حتما باید در انتخابات کاندیدا داشته باشند و حضور فعالی هم داشته باشند و دلیل این امر این است که سرنوشت یک جریان سیاسی از  کانال صندوق راي مشخص می‌‌شود بنابراین اینکه اصلاح‌طلبان در انتخابات شرکت می‌کنند امری بدیهی است و امیدواریم این اتفاق رخ دهد. 

وی با اشاره به اینکه درباره نحوه بستن لیست برای انتخابات مجلس در میان اصلاح‌طلبان در حال حاضر دو روش حاکم است افزود: یک جریان بر این باور است اصلاح‌طلبان قبل از اینکه به کاندیدای مورد نظر خودمان فکر کنیم باید به گزینه‌های موثر فکر کنیم به معنای اینکه اگر ما در جریان اصولگرایی نیروهای قوی که سطح مجلس را بالا می‌برد پیدا کردیم اسامی آنها را در لیست خود قرار دهیم.

عضو حزب اعتماد ملی تصریح کرد: گروه دیگر در بدنه اصلاح‌طلبان بر این باورند که ما از مجلس دهم ترسیده شدیم چرا که عده‌ای در لیست امید قرار گرفتند اما به محضی که وارد مجلس شدند خرجی خود را از بدنه اصلاح‌طلب جدا کردند و این روند از سوی برخی از دوستان خیانت محسوب می‌شود و آنها معتقدند نباید یک تجربه شکست خورده را مجدد تکرار کرد.

خباز خاطرنشان کرد: این گروه معتقدند به هیچ وجه نباید از چهره‌های غیر اصلاح‌طلب در لیست خود استفاده کنیم اما من مخالف این تفکر هستم و بر این باورم من می‌توانیم از چهره‌های اصولگرای پرنفوذ در لیست انتخابات آینده استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: بدون شک مجلس قوی خواهد بود که در آن از حضور همه نیروهای توانمند چه اصولگرا و چه اصلاح‌طلب بهره گرفته شود از این رو باید از چهره‌های قوی برای حضور در مجلس آینده بهره برد.

عضو حزب اعتماد ملی گفت: مجلس دهم نشان داد هم هیئت نظارت و هم هیئت  اجرایی در روند بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات باید به بهترین شکل ممکن وارد عمل شوند.

خباز اظهار کرد: انتظار است که مردم نیز در روند انتخاب گزینه‌های مدنظرشان فراتر از نگاه سطحی و بدور از رویکرد جناحی وارد عمل شوند تا ما شاهد تکرار اتفاقات دوباره به مثابه مجلس دهم نباشیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها