سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 22
کد خبر: ۱۲۰۴۶۸
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
قائم مقام سابق وزارت آموزش و پرورش:
اميرعلي نعمت اللهی از انتخاب وزير پيشنهادي آموزش و پرورش حمايت كرد
تدبیر24»قائم مقام پيشين وزارت آموزش و پرورش گفت: انتخاب آقای حاجی میرزایی دال بر اهمیت نظام تعلیم و تربیت برای دولت تدبیر و امید و شخص آقای رییس جمهور است ، چرا که یکی از چهره های شاخص دولت که اتفاقاً از سابقون بی حاشیه و پاكدست نظام تعلیم و تربیت هستند را به عنوان وزیر آموزش و پرورش انتخاب کردند. 

وي ادامه داد : این دوره را می توان به عنوان ارتقاء بهره وری در وزارت آموزش و پرورش قلمداد كرد، چرا که علاوه بر تخصص وزیر پیشنهادی ، وي چندسالی را به عنوان رییس سازمان ملی بهره وری در سطح کشور با انجام پروژه های علمی و عملیاتی اقدامات مفید و موثری را انجام داده اند.
نعمت اللهي افزود: حضور ایشان در دبیرخانه دولت به عنوان یک چهره موجه ، متین و امینِ اعضای دولت در طی سالهای گذشته ایشان را بر آیین نامه ها، قوانین و مسائل نظام تعلیم و تربیت مسلط نموده است .

قائم مقام سابق اين وزارتخانه ،ارتباط خوب با رییس جمهور و اعضای دولت از يك سو و از سويي دیگر مقبولیت عمومی و مشی اعتدالی می تواند آموزش و پرورش را از حواشی و سیاست زدگی ها دور کند.

وي خاطر نشان كرد: به نظر می رسد بدلیل ویژگی های شخصیتی، علمی و مدیریتی ایشان بتواند آراي بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی را اخذ کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها