کد خبر: ۱۲۰۴۶۸
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
قائم مقام سابق وزارت آموزش و پرورش:
اميرعلي نعمت اللهی از انتخاب وزير پيشنهادي آموزش و پرورش حمايت كرد
تدبیر24»قائم مقام پيشين وزارت آموزش و پرورش گفت: انتخاب آقای حاجی میرزایی دال بر اهمیت نظام تعلیم و تربیت برای دولت تدبیر و امید و شخص آقای رییس جمهور است ، چرا که یکی از چهره های شاخص دولت که اتفاقاً از سابقون بی حاشیه و پاكدست نظام تعلیم و تربیت هستند را به عنوان وزیر آموزش و پرورش انتخاب کردند. 

وي ادامه داد : این دوره را می توان به عنوان ارتقاء بهره وری در وزارت آموزش و پرورش قلمداد كرد، چرا که علاوه بر تخصص وزیر پیشنهادی ، وي چندسالی را به عنوان رییس سازمان ملی بهره وری در سطح کشور با انجام پروژه های علمی و عملیاتی اقدامات مفید و موثری را انجام داده اند.
نعمت اللهي افزود: حضور ایشان در دبیرخانه دولت به عنوان یک چهره موجه ، متین و امینِ اعضای دولت در طی سالهای گذشته ایشان را بر آیین نامه ها، قوانین و مسائل نظام تعلیم و تربیت مسلط نموده است .

قائم مقام سابق اين وزارتخانه ،ارتباط خوب با رییس جمهور و اعضای دولت از يك سو و از سويي دیگر مقبولیت عمومی و مشی اعتدالی می تواند آموزش و پرورش را از حواشی و سیاست زدگی ها دور کند.

وي خاطر نشان كرد: به نظر می رسد بدلیل ویژگی های شخصیتی، علمی و مدیریتی ایشان بتواند آراي بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی را اخذ کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها