بشار اسد و آینده‌ سوریه دستمالی

بشار اسد و آینده‌ سوریه

روز جمعه در ژنو، نخستین نشست پنج روزه کمیته‌ تدوین قانون اساسی سوریه به پایان رسید.
عادلانه‌سازی یارانه بنزین ربیعی

عادلانه‌سازی یارانه بنزین

دولت پس از بررسی کارشناسی به این نتیجه رسید که بهترین راهکار، سهمیه‌بندی بنزین برای هر خودرو و افزایش قیمت بنزین غیرسهمیه‌ای به 3 هزار تومان است.
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 20
کد خبر: ۱۲۰۴۶۸
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
قائم مقام سابق وزارت آموزش و پرورش:
اميرعلي نعمت اللهی از انتخاب وزير پيشنهادي آموزش و پرورش حمايت كرد
تدبیر24»قائم مقام پيشين وزارت آموزش و پرورش گفت: انتخاب آقای حاجی میرزایی دال بر اهمیت نظام تعلیم و تربیت برای دولت تدبیر و امید و شخص آقای رییس جمهور است ، چرا که یکی از چهره های شاخص دولت که اتفاقاً از سابقون بی حاشیه و پاكدست نظام تعلیم و تربیت هستند را به عنوان وزیر آموزش و پرورش انتخاب کردند. 

وي ادامه داد : این دوره را می توان به عنوان ارتقاء بهره وری در وزارت آموزش و پرورش قلمداد كرد، چرا که علاوه بر تخصص وزیر پیشنهادی ، وي چندسالی را به عنوان رییس سازمان ملی بهره وری در سطح کشور با انجام پروژه های علمی و عملیاتی اقدامات مفید و موثری را انجام داده اند.
نعمت اللهي افزود: حضور ایشان در دبیرخانه دولت به عنوان یک چهره موجه ، متین و امینِ اعضای دولت در طی سالهای گذشته ایشان را بر آیین نامه ها، قوانین و مسائل نظام تعلیم و تربیت مسلط نموده است .

قائم مقام سابق اين وزارتخانه ،ارتباط خوب با رییس جمهور و اعضای دولت از يك سو و از سويي دیگر مقبولیت عمومی و مشی اعتدالی می تواند آموزش و پرورش را از حواشی و سیاست زدگی ها دور کند.

وي خاطر نشان كرد: به نظر می رسد بدلیل ویژگی های شخصیتی، علمی و مدیریتی ایشان بتواند آراي بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی را اخذ کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها