مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 28
کد خبر: ۱۲۰۴۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۹
بی احتیاطی پسری نوجوان حین دوچرخه سواری حادثه ای دردناک را برایش رقم زد.

تدبیر24» به گزارش ایسنا، حوالی ساعت ۲۰:۳۶ شب گذشته، وقوع حادثه برای یک پسر نوجوان در محدوده جنت آباد به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۵۵ را به محل حادثه واقع در جنت آباد، بلوار شهید کامران کبیری طامه اعزام کردند.

با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که نوجوان پسر ۱۱ ساله در حال حرکت با دوچرخه ناگهان به دلیل بی احتیاطی زمین می‌خورد اما در این حادثه فرمان دوچرخه داخل ران پایش  می‌رود و به وضعیت دشواری دچار می‌شود، به‌طوری که احتمال آسیب دیدگی رگ اصلی در پای این نوجوان وجود داشت.

 آتش نشانان بلافاصله همزمان با ایمن‌سازی محل با استفاده از تجهیزات ویژه امداد و نجات اقدام به برش فرمان دوچرخه کردند و در حالی که بخشی از میله داخل پای این پسر مانده بود، عوامل اورژانس وی را برای خروج کامل میله به اتاق عمل بیمارستان منتقل کردند.

آتش نشانی تهران با تایید این خبر به شهروندان هشدار داد که حین استفاده از دوچرخه اولا حتما موارد ایمنی را رعایت کنند. ثانیا اگر دوچرخه دارای نقص فنی یا آسیب در بنده است، حتما آن را رفع کرده سپس از آن استفاده کنند.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها