ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 12
کد خبر: ۱۲۰۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴
دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی، از فعال شدن واحدهای محلی این جمعیت در سطح محلات شهر تهران خبر داد.
تدبیر24»محسن پیرهادی، دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی، از فعال شدن واحدهای محلی این جمعیت در سطح محلات شهر تهران خبر داد. 

پیرهادی افزود: «جمعیت پیشرفت و عدالت در سال ۹۷ و نیمه اول ۹۸، در دو حوزه گفتمانی و منابع انسانی، خود را گسترش داده است. رونمایی از مانیفست نواصولگرایی از یک سو و راه اندازی دفاتر استانی و شهرستانی از سوی دیگر، جمعیت پیشرفت و عدالت را به یکی از فعال ترین احزاب کشور بدل کرده است.»

پیرهادی اضافه کرد: «یکی از نقاط تمایز ما با دیگر احزاب آن است که تمام اعضای شورای استان و شهرستان ها، با مراجعه به آرای مجمع عمومی و با ساز و کار انتخابی، رسمیت یافته اند و از این منظر، جمعیت پیشرفت و عدالت، بر اصل مردم باوری که در مانیفست نواصولگرایی هم تشریح شده، تاکید دارد.»

این فعال سیاسی افزود: « با توجه به وسعت و جمعیت شهر تهران، ضرورت دارد که فعالیت های حزب، در سطح محلات شهر تهران گسترش یابد و در حال حاضر، در حال تدوین ساز و کارها و آماده سازی مقدمات این موضوع هستیم.»

جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی، یکی از احزاب فعال کشور است که بیش از ده سال از حضورش در سپهر سیاسی کشور می گذرد. علاقمندان می توانند جهت عضویت و یا آشنایی با فعالیت های این جمعیت به آدرس pishraftoedalat.com مراجعه نمایند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها